جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

علی‌عسگری: مسابقات كشتی قهرمانی كشور از فردا در ساری آغاز می‌شود

رئیس هیئت كشتی استان تهران گفت: مسابقات كشتی قهرمانی كشور در رده بزرگسالان از فردا تا جمعه در سالن سید رسول حسینی شهر ساری آغاز می‌شود.

1402/09/21
13:53

قاسم علی‌عسگری، رئیس هیئت كشتی استان تهران در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: از فردا تا جمعه مسابقات قهرمانی كشوردر رده بزرگسالان در شهر ساری آغاز خواهد شد. این مسابقات كه از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مسابقات كشتی است و جز چرخه تیم ملی به حساب می‌آید در سالن سید رسول حسینی شهر ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: از تهران، دو تیم تهران و تیم توابع و با 10 سهمیه در این مسابقات حضور دارد. تمام موجودیت كشتی در این مسابقات حضور دارند و تنور كشتی را داغ می‌كنند.

علی‌عسگری گفت: اكبر فلاح مدیر تیم كشتی تهران و علیرضا رضایی سرمربی تهران هستند كه تصمیم گرفتند تیمی جوان را به این مسابقات اعزام كنند.

رئیس هیئت كشتی استان تهران افزود: در 10 ماه حضور بنده در هیئت كشتی استان تهران و با حضور قهرمانان در رده‌های پایه نونهالان، نوجوانان و جوانان پیشرفت‌های بسیاری داشتیم كه در مسابقات بین‌المللی و آسیایی افتخارآفرینی كنیم. كشتی تهران بسیار رو به رشد است و در آینده اتفاقات خوبی خواهد افتاد.

وی در مورد استعفای محمد بنا گفت: محمد بنا كه در بدو ورود من برای كشتی بسیار زحمت كشیدند به دلیل مشكلات شخصی عذرخواهی كردند و حبیب اخلاقی مربی بسیارسازنده از امروز شروع به كار كرده است.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)