جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

یاری: فینال رقابت‌های لیگ كشتی فرنگی 8 آذر و كشتی آزاد 10 آذر برگزار می‌شود

رئیس سازمان لیگ كشتی گفت: برای تماشای رقابت‌های كشتی آزاد و فرنگی بلیط فروشی نداریم و حضور برای علاقمندان رایگان است. فینال كشتی فرنگی 8 آذر و كشتی آزاد 10 آذر خواهد بود.

1402/09/07
12:40

حمید یاری، رئیس سازمان لیگ كشتی در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: فینال رقابت‌های كشتی فرنگی چهارشنبه هشتم آذرماه در شهر اهواز برگزار می‌شود و فینال رقابت‌های كشتی آزاد جمعه دهم آذرماه در سالن كشتی شهدای هفتم تیر برگزار خواهد شد.

وی ضمن تشكر از رادیو ورزش برای پخش زنده و مستقیم این رقابت‌ها، در مورد ساعت برگزاری مسابقات فرنگی و آزاد گفت: از ساعت 9 تا 12:30 مسابقات مقدماتی، ساعت 14:30 رده‌بندی و ساعت 16 فینال مسابقات آزاد و فرنگی برگزار می‌شود.

یاری افزود: با توجه به اینكه سه تیم از مازندران در مسابقات كشتی آزاد حضور دارند و علاقمندان مازندرانی به كشتی زیاد هستند، سالن شهدای هفتم تیر با ظرفیت 3000 نفر در اختیار این عزیزان قرار دارد.

رئیس سازمان لیگ كشتی گفت: برای مسابقات كشتی آزاد و فرنگی بلیط فروشی نداریم و حضور برای همه علاقمندان رایگان است.

یاری در مورد حضور ملی پوشان و بازیكن‌های خارجی در تیم‌ها اظهار كرد: توجه به اینكه هر تیم می‌تواند در مجموع از حضور 3 ملی پوش و 2 خارجی و یا برعكس استفاده كند. در فرنگی هیچ تیمی از ظرفیت خارجی استفاده نكرده است. در آزاد دو تیم بانك شهر و انبوه سازان هوتن تركیبی از ملی پوشان و كشتی‌گیران خارجی را دارد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)