جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

كاوه: سال گذشته از لحاظ كیفی بهتر بودیم

سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان گفت: سال گذشته از لحاظ كیفی بهتر بودیم امسال تغییرات سنی داشتیم و چند تا از بچه‌های پارسال ما به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند و الان جوانان ما فرصت و تلاش می‌خواهند كه خودشان را برسانند.

1402/05/03
13:21

محسن كاوه سرمربی تیم ملی كشتی آزاد جوانان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش گفت: سال گذشته از لحاظ كیفی بهتر بودیم امسال تغییرات سنی داشتیم و چند تا از بچه‌های پارسال ما به تیم ملی بزرگسالان دعوت شدند و الان جوانان ما فرصت و تلاش می‌خواهند كه خودشان را برسانند.

وی افزود: از فردا چهارم مرداد اردوها شروع می‌شود و برای مسابقات جهانی اردن كه 20 روز دیگر آغاز می‌شود، چند تغییر خواهیم داشت.

كاوه در مورد كسالت و بی‌حالی بچه‌ها در مسابقات جوانان آسیا در اردن كه سه طلا و 5 نقره گرفتند، اظهار كرد: در روز دوم مسابقات بچه‌ها دچار یك ویروس شدند كه با بی‌حالی تب و بدن درد بدن‌های آنها تحلیل رفت در صورتی كه همان روز كشتی هم داشتند همچنین چند تا از مربی‌ها و خود بنده هم درگیر بودیم. وضعیت به حدی بود كه بچه‌ها احتیاج به پزشك داشتند و ما ترس از اینكه بچه‌ها داروهایی را كه مورد دوپینگ داشته باشد استفاده نكنند را داشتیم كه از خود اتحادیه یك خانم دكتر ازبكستانی برای مصرف داروها نظارت كامل را داشت. به دلیل این ویروس و بی‌حالی بچه‌ها تا به امروز در ریكاوری بودند و از فردا در اردوها شركت خواهند كرد.

برنامه جهان ورزش از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)