جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

سوریان: از عنوان قهرمانی سال گذشته در مسابقات جهانی نوجوانان دفاع می‌كنیم

سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان گفت: در مسابقات جهانی استانبول از عنوان قهرمانی سال گذشته دفاع خواهیم كرد.

1402/03/23
14:26

محسن سوریان سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان در گفت‌وگو با برنامه جهان ورزش رادیو ورزش بیان كرد: در مسابقات جهانی استانبول كار بسیار سختی در پیش داریم چون تیم‌های روسیه، اوكراین، جمهوری آذربایجان و بلاروس در این مسابفات حضور دارند، اما تیم ما از عنوان قهرمانی سال پیش خود دفاع خواهد كرد.

وی اظهار كرد: هدف ما بالابردن بار فنی نوجوانان و عضویت آنها در تیم جوانان و بزرگسالان است تا مسیر قهرمانی را به خوبی طی كنند و بدرخشند.

سوریان با توجه به اینكه مسابقات یك ماه و نیم دیگر آغاز می شود درباره برنامه‌های آماده شده برای تیم ملی گفت: سه اردو در پیش داریم و از هفته بعد اردوها آغاز می‌شود همچنین آقای دكتر رحمانی بدنساز تیم بزرگسالان كشور در كنار تیم هستند تا به روزترین برنامه‌ها را برای به حد مطلوب رسیدن بچه‌ها به آنها بدهند.

سرمربی تیم ملی كشتی فرنگی نوجوانان در مورد مسابقات نوجوانان كشتی آزاد قهرمانی آسیا كه در قرقیزستان در حال برگزاری است، اظهار كرد: مسابقات در سطح خوبی بود و همه تیم‌های آسیایی شركت داشتند كه تیم ما از 10 در وزن 8 مدال گرفت و توانست قرقیزستان را كه رقابت نزدیكی با ما داشت را هم پشت سر بگذارد.

برنامه جهان ورزش هر روز راس ساعت 9 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام پخش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)