جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

ارزیابی نتایج رقابت‌های كشتی آزاد نوجوانان آسیا داداشی: نوجوانان كشتی گیر باید در میدان‌های مختلف محك بخورند

جهان ورزش؛ كشتی (سه شنبه 7تیر) در گفتگو با داداشی مربی كشتی به آسیب شناسی نتایج تیم ملی كشتی در مسابقات آزاد نوجوانان آسیا پرداخت.

1401/04/07
11:53

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ داداشی مربی كشتی در گفتگو با جهان ورزش (كشتی) گفت: در دوران كرونا و محدودیت ها و ترس خانواده ها دچار فاصله شدیم و در بخش نوجوان و پرورش استعدادها عقب ماندیم.

داداشی در ارزیابی نتایج رقابت‌های كشتی آزاد نوجوانان آسیا اظهار كرد: كشتی برای ماست و نباید در آسیا چهارم بشویم. سال ها خودم در رده نوجوانان كار می كنم و این نتیجه (چهارمی آسیا) باید آسیب شناسی بشود. نرسیدن سر وزن مسئله كوچكی نیست. سرمربی باید پاسخگو باشد. زمان كمی تا مسابقات جهانی مانده است و باید با اضافه كردن چند كشتی گیر خوب جام دفاع كنیم.

این مربی كشتی بیان كرد: روس ها احتمالا غایب خواهند بود اما آمریكا، گرجستان و ارمنستان و چند كشور خوب در رده نوجوان وجود دارد. باید همه اوزان تقسیم بندی و آنالیز بشود و در همان بخش تمركز كرد. باید در مسابقات جهانی با حمایت فدراسیون مثل 2018 بدرخشیم.

عضو سابق تیم ملی كشتی در ادامه افزود: ما پتانسیل خوبی در نوجوانان داریم. منتخب خود را در جام تركیه محك زدیم و در آسیا نتیجه خوبی گرفت. در آزاد این اتفاق نیفتاد. این بچه ها را باید محك بزنیم و نوجوانان به میدان های مختلف و بیشتر نیاز دارند. كشتی گیر های نوجوانان كه كمی قبل هم نونهالان بودند عرصه ای برای تجربه نداشته اند، باید حتما محك بخورند تا خود را بشناسند.

جهان ورزش(كشتی9 سه شنبه ها ساعت 9:00 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)