جهان ورزش (كشتی) شنبه از ساعت 09:05 به مدت 55دقیقه

رادیو ورزش

ورزش ايران(كشتي)

جوكار: آقای سوپرمن كشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند/ دبیر فقط شعار می‌دهد

مسعود مصطفی جوكار قهرمان كشتی كشور در گفتگویی با ادیو ورزش از عملكرد ضعیف رییس هیات كشتی استان همدان گلایه كرد.

1401/03/03
15:35

به گزارش روابط عمومی رادیو ورزش؛ مسعود مصطفی جوكار قهرمان كشتی كشور در گفتگویی تلفنی با برنامه جهان ورزش (كشتی) درباره شرایط كنونی خود اظهار داشت: در حال حاضر خانه كشتی خود را در ملایر اجاره كرده كه بتوانم در آنجا برای مردم شهر خود خدمتی را انجام دهم. آكادمی گل گهر سیرجان با یك مبلغ بسیار خوبی به من پیشنهاد داد ولی نپذیرفتم تا به شهر خود خدمت كنم. چیزی كه خواهان آن هستم، متاسفانه برای من فراهم نیست. حتی آب و برق و گاز خانه كشتی كه به نام خودم است و با آن در مزایده شركت كردم هم وصل نیست. مشكلات متعددی را داریم. حدودا 10 سال در كنار كشتی‌گیران ملی‌پوش بودم.

وی افزود: میثم برادرم تهران است و به صورت شبانه‌روزی كار می‌كند. اهل نمایش دادن نیستیم مانند یكسری‌ها كه می‌گویند بروید و فلان كار را انجام دهید تا فردا شما را به تیم ملی ببریم. میثم دو سالن را اجاره كرده است. ما زحمت زیادی را برای كشتی كشور كشیدیم. شاید خیلی بیشتر از استان همدان حق من مسعود مصطفی جوكار بود. ولی خیلی‌ها آمدند و 4 مدال با لابی‌گری كسب كرده و موارد مختلفی را به دست آوردند.

نایب قهرمان المپیك 2004 آتن خاطرنشان كرد: الان جایی برای شایسته‌سالاری وجود ندارد. چقدر من در ارتش‌های جهان سختی كشیدم چرا كه قول و قرارهایی بود. آقای سوپرمن كشتی دوست دارد همه بله قربان گوی او باشند. ولی در ذات من نیست. این را نمی‌پسندم. من را پس از مسابقات ارتش‌های جهان به سمت خانه روانه كردند.

جوكار گفت: در ملایر شهری كه 2 قهرمان المپیك، قهرمانان المپیك آسیایی مختلف، قهرمان ناشنوایان جهان را دارد. حدود 50 الی 60 شاگرد در باشگاه تختی ملایر دارم. به دنبال این هستم تا خانه كشتی خود را در این شهر راه اندازی كنم.

مسعود مصطفی جوكار با اشاره به وضع كشتی همدان تصریح كرد: سال گذشته با آقای دبیر صحبت كردیم و كسی كه سكان‌داری كشتی استان را به دست گرفته فرد صادقی نیست. یك مدت دوره مدیریتی داشت و از تمامی پست‌های مدیریتی او را بركنار كردند. من آقای دبیر گفتم كه می‌خواهیم كشتی همدان رو به جلو حركت كند ولی او هم فقط شعار می‌دهد. شش ماه اول كه به حرف ما گوش كرد و اردو برگزار كردیم ثمره آن پرورش فردی همچون خدابنده‌لو و دانیال شریعتی‌نیا شد. ولی پس از آن مجدد كشتی همدان رو به عقب برگشت. عملا كشتی همدان به حال خود رها شده است. وضعیت كشتی استان ما واقعا تاسف بار است.

جوكار در خاتمه ضمن بیان عملكرد ضعیف هیات استان گفت: باید از رییس فدراسیون بخواهیم كه چرا یك رییس هیاتی كه آمده و نتیجه ضعیفی می‌گیرد را كنار گذاشته ولی در استان دیگر همچون همدان مجدد به او پست می‌دهند؟ با این نتایج تاسف بار با چه كسی لجبازی می‌كنید؟ چرا به بچه‌های مردم ظلم می‌كنید؟ كه با لابی‌گری این فرد، جا به جا نشود؟ ما كنار كشتی هستیم و مدیریت نمی‌كنیم و دغدغه ما بچه‌ها و مسائل فنی این رشته است. با این كاری كه فدراسیون پیش گرفته و گوش شنوایی ندارد فكر می‌كنم كشتی رها شده است.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ورزش ایران(كشتی)