صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجره ای رو به شب

پنجره ای رو به شب

هرشب از ساعت 22:10 به مدت 235دقيقه

برنامه شبی با والیبال در دل برنامه پنجره ای روبه شب رادیو ورزش ، 16اسفند با حضور بهروز عطایی برگزار شد.

به گزارش رادیو ورزش، هر چند با وجود جا افتادن برنامه در نزد اهالی والیبال ، مهم ترین خواسته میهمانان و مخاطبین تغییر زمان برنامه از دوشنبه شب به شبی دیگر است تا آنها با توجه به همزمانی این برنامه با ٩٠ بتوانند با فراغت بیشتر شنونده برنامه مورد علاقه خود باشند .
اما آنچه در برنامه بیستم گذشت ؟
بهروز عطایی نخستین میهمان حضوری برنامه بود . وی از چگونگی آمدنش از هندبال به والیبال گفت و در مورد كولاكوویچ و دوستی اش با رزنده پرده برداشت . او در مورد آمدنش به والیبال گفت : من توسط مسلم یحیی پور با والیبال سالنی آشنا شدم و هنوز كه هنوز است ، همواره به هنگام خروج از كشور از او رخصت مَی گیرم . عطایی در مورد بكارگیری مربیان مشترك تیم های نوجوانان و جوانان هم دلیلش را توانمندی برخی از آنان دانست .
ارتباط با آرش رامسری سرمربی تیم ملی زیر ٢١ سال كه تازه از مسابقات آسیایی تایلند آمده بود و همچنین گفت و گوی همزمان با پیمان اكبری و مصطفی كارخانه دیگر بخشی بود كه تقدیم شنوندگان شد .
خانم حبیبی سردبیر سایت والیبال هم عملكرد تیم والیبال نوجوانان در مسابقات آسیایی چین را نقد و تحلیل كرد .
گفت و گو با مرتضی أكرمی داور شایسته تبریزی هم در حین میهمان حضوری پیشكسوت این هفته پرویز ربیعی كه قضاوت شایسته ای در بازی سوم نیمه نهایی پیكان و شهرداری ارومیه را داشت صورت گرفت . صحبت های ربیعی و خاطرات تلخ و شیرین او از حضورش در والیبال و مروری بر إخرین خبرهای جهان از سوی محمد مهدی شریفی بخش های پایانی برنامه را شامل مَی شد . پخش حاشیه های بازی سوم پیكان و شهرداری و پیكان در دو قسمت از سوی اباذر ماركولایی تهیه شده بود ، موجب شد تا یكی از پر آیتم ترین برنامه های شبی با والیبال در برنامه بیستم شكل بگیرد .

مرتبط با این خبر

  • بررسی اهمیت و اعتبار لیگ جهانی والیبال

  • آمادگی آرش کمالوند برای بازگشت به تیم ملی

  • بررسی وضعیت تیم والیبال امید در شبی با والیبال