ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

بایرامی خبر داد؛ طرح بزرگ استعدادیابی سه‌ ضرب در استان آذربایجان غربی

مدیركل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی گفت: امسال طرح بزرگ استعدادیابی با عنوان سه ضرب در استان انجام خواهد گرفت.

1403/03/26
13:43

سجاد بایرامی مدیركل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: استان آذربایجان غربی ورزش پویایی دارد. اولین مدال آور تاریخ المپیك از این استان بوده است و ورزشكاران بزرگی دارد. در این دوره از بازیهای المپیك، فاطمه مجلل اولین بانوی استان است كه در المپیك كسب سهمیه كرده است و پرچمدار اختتامیه المپیك است. علی پاكدامن در رشته شمشیربازی دومین المپیكی از استان آذربایجان غربی است.

بایرامی در مورد استعدادیابی‌های صورت گرفته در این استان افزود: امسال طرح بزرگ استعدادیابی به عنوان سه ضرب در استان آذربایجان غربی پیش بینی شده است كه با استقبال زیادی روبرو شده و استعدادهای فراوانی را به جامعه ورزش معرفی خواهد كرد همچنین برای اولین بار جشنواره و نمایشگاه اوقات فراغت را خواهیم داشت كه با حضور همه هیئت‌های ورزشی در ارومیه برگزار خواهد شد. چندین روز عموم مردم به این جشنواره مراجعه می‌كنند و این جشنواره شامل خدمات مشاوره، خدمات استعدادیابی، جذب در رشته‌های مختلف ورزشی و غیره است.

مدیركل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در مورد انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر و مطالبات ورزشی این استان از رئیس جمهور آینده گفت: حمایت، حضور و مشاركت حداكثری و دعوت همگانی در این استان انجام می‌شود. عزت و قدرت حفظ و تقویت خواهد شد. از رئیس جمهور آینده می‌خواهیم زیرساخت‌ها، معیشت ورزشكاران، باشگاه‌های خصوصی، مصوبات ورزشی و حمایت ویژه از ورزش رقم بخورد كه در دولت قبلی بسیار مورد توجه بوده است.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران