ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

رجبی اعلام كرد؛ افتتاح 22 پروژه ورزشی با نام 22 بهمن تا برگزاری فینال جام شهید عجمیان در استان مازندران

مدیر كل ورزش و جوانان استان مازندران برنامه‌های ویژه ورزشی این استان در دهه فجر را اعلام كرد.

1402/11/17
14:53

علی رجبی مدیر كل ورزش و جوانان استان مازندران در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش ضمن تبریك ایام دهه فجر، برنامه‌های این استان در دهه فجر را اعلام كرد: در استان مازندران 52 پروژه نیمه تمام داشتیم كه 13 پروژه قبل از دهه فجر به اتمام رسید. با نام مبارك 22 بهمن، 22 پروژه را همزمان به صورت وبیناری با حضور استاندار افتتاح می‌كنیم.

وی ادامه داد: جشن بزرگ وصال در شهرستان‌ها، مسابقات كارگری استان به صورت المپیكی در شهرستان بابل، مسابقات چهارجانبه، جام حذفی دهیاران استان، فینال جام شهید عجمیان كه از دو ماه قبل مسابقات آن در تمام پایگاه‌های مقاومت شروع شده بود، فینال این مسابقات هفته آینده برگزار می‌شود. همایش مشترك بانوان رزمی كار در هیئت‌های ورزشی، برگزاری رویداد هم‌افزایی و مشاركت نهاد اجتماعی جوانان، گفت‌و شنود با نخبگان ورزشی، فعال كردن ستاد خیرین ورزشیار و راه‌اندازی ستاد اندیشه ورز و استفاده از نخبگان دانشجویی در این ستاد و همچنین هفته آینده در دفتر نماینده فقیه تجلیل از مقام آوران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی را خواهیم داشت و جوایزی را كه مقام معظم رهبری برای این عزیزان فرستاده‌اند را تحویل ورزشكاران خواهیم كرد.

رجبی در مورد ورزش بانوان این استان گفت: بانوان ورزشكار هم‌پای آقایان وارد عرصه ورزش شدند. حضور بانوان در حوزه ورزش قبل از انقلاب صفر درصد و الان 32 درصد است. طرح بازاریاب ورزش بانوان را، راه اندازی كردیم كه در آن تیمی را طراحی كردیم كه تعداد زیادی از بانوان را وارد ورزش كنیم. همایشهای مختلف برای بانوان برگزار شده، برنامه ورزش و مردم را در دست اقدام داریم كه در آن آزادسازی سالن‌های ورزشی صبح‌ها و عصرها مخصوص بانوان خواهد بود. طرح نصب حلقه‌های بسكتبال و اهدای توپ بسكتبال در كوچه‌های بن بست را به صورت همگانی با كمك شهرداری داریم كه فعلاً انجام نشده است.

مدیر كل ورزش و جوانان استان مازندران در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به دستور مقام معظم رهبری و وظیفه شرعی و دینی ورزشكاران استان مازندران، مردم را به حضور گسترده در پای صندوق‌های رای دعوت می‌كنند كه در فضای سرمایه اجتماعی كلیپ‌هایی از قهرمانان آماده كردیم كه در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران