ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

برگزاری بیستمین دوره مسابقات آزاد بین المللی شطرنج دریای كاسپین با حضور 800 شطرنج باز اروپایی و آسیایی

مدیر كل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: میزبان بیستمین دوره مسابقات آزاد بین المللی شطرنج دریای كاسپین با حضور 800 شطرنج باز از كشورهای اروپایی و آسیایی در دهه فجر هستیم.

1402/11/15
13:57

جهانبخش آرمان مدیر كل ورزش و جوانان استان گیلان ضمن تبریك به ملی پوشان فوتبال بیان كرد: دو تا از بازیكنان تیم ملی آقایان جهانبخش و عزت اللهی از استان گیلان هستند كه امیدوارم همیشه موفق باشند.

آرمان در مورد برنامه‌های ورزشی استان گیلان در دهه فجر افزود: 360 برنامه ورزشی، فرهنگی و عمرانی داریم. بیستمین دوره مسابقات آزاد بین المللی شطرنج دریای كاسپین با حضور 800 شطرنج باز از كشورهای اروپایی و آسیایی در دهه فجر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: دو پروژه عمرانی مهم در ایام فجر به بهره‌برداری خواهد رسید. در حوزه جوانان هم برنامه‌های بسیار خوبی داریم. در رشته‌های رزمی، قایقرانی و تیمی چه در روستا و چه شهرها شور و شوق بسیاری وجود دارد مخصوصاً با جام‌هایی كه در روستاها برگزار می‌شود.

مدیركل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: در ماه گذشته تجلیل از افتخار آفرینان مسابقات آسیایی و پاراآسیایی را انجام دادیم. از 15 ورزشكاری كه در مسابقات آسیایی شركت كردند 8 مدال برای ایران به ارمغان آوردند و در مسابقات پاراآسیایی از 8 نفری كه حضور داشتند 8 مدال كسب شده است.

آرمان در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: حضور حداكثری جامعه ورزش را خواهانیم كه با شور و شوق و اشتیاقی كه در استان گیلان وجود دارد این موضوع تحقق پیدا خواهد كرد. از نمایندگان مجلس آینده می‌خواهیم كه اعتبارات ورزش را در هزینه نبینند بلكه در سرمایه‌گذاری ببینند. هر چقدر سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش قهرمانی و همگانی بیشتر باشد، لازم نیست برای سلامت و نشاط اجتماعی سرمایه‌گذاری كنیم و همچنین تكمیل پروژه‌های نیمه تمام جهت ارتقای قابلیت‌های فنی قهرمانان امری بسیار ضروری است.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران