ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

برگزاری 1100 برنامه ورزشی و افتتاح 38 پروژه ورزشی استان كرمان در دهه فجر

مدیركل ورزش و جوانان استان كرمان گفت: در دهه فجر بیش از 1100 برنامه فرهنگی ورزشی خواهیم داشت و 38 پروژه ورزشی افتتاح خواهد شد.

1402/11/10
13:49

میثم پاریزی مدیر كل ورزش و جوانان استان كرمان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: بیش از 1100 برنامه ورزشی و فرهنگی برای دهه فجر خواهیم داشت. 38 پروژه ورزشی را در دهه فجر افتتاح می‌كنیم تا بتوانیم كام مردم را در این ایام شیرین كنیم . بیشترین افتتاح پروژه‌های ورزشی در مناطق كم برخوردار برای كشف استعدادهای جدید و برتر است.

وی ادامه داد: عمده فعالیت‌های ما در یك ماه اخیر برنامه‌ریزی و هدفگذاری برای حضور پررنگ مردم برای انتخابات مجلس و خبرگان رهبری است.

پاریزی ادامه داد: در طی 4 سال گذشته بیش از 400 هزار متر به سرانه ورزش استان اضافه شده كه با افتتاح 38 پروژه 50 هزار متر دیگر به سرانه این استان اضافه خواهد شد.

مدیركل ورزش و جوانان استان كرمان در مورد ورزش بانوان این استان اظهار كرد: در سطح لیگ‌های برتر 53 تیم از استان كرمان حضور دارند كه 24 تیم بانوان هستند. سعی كردیم كه عدالت جنسیتی را هم در اماكن ورزشی و هم تیمداری در استان كرمان رعایت كنیم و امیدواریم بتوانیم دغدغه‌های بانوان ورزشكار را مرتفع كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران