ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

برگزاری اجلاسیه شهدای ورزشكار و شهدای جوان در دهه فجر در استان سمنان

مدیركل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: در دهه فجر اجلاسیه شهدای ورزشكار و شهدای جوان برای 253 شهید ورزشكار برگزار می‌شود.

1402/11/03
13:16

محمدتقی علوی مدیركل ورزش و جوانان استان سمنان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: هدیه مقام معظم رهبری طی مراسمی با حضور مسئولین و مدعوین استان در دفتر نماینده ولی فقیه به خانم دنیا آقایی مدال‌آور بازیهای آسیایی تقدیم شد. این اولین بار بود كه بعد از انقلاب استان سمنان در بازی‌های آسیایی كسب مدال داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر میزبان تیم ملی جوانان و نوجوانان هندبال هستیم كه بهترین‌ها برای عضویت در تیم ملی انتخاب شوند.

علوی افزود: افتتاح و بهره‌برداری شش خانه روستایی در دستوركار است. سه خانه تیراندازی با همكاری فدراسیون تیراندازی و كمیته پیشگیری مواد مخدر استان به بهره‌برداری رسیده است. در دهه فجر اجلاسیه شهدای ورزشكار و شهدای جوان را با توجه به 253 ورزشكار شهید و جوان خواهیم داشت.

مدیركل ورزش و جوانان استان سمنان در مورد مطالبات ورزشی این استان از نمایندگان مجلس آینده گفت: برای ایران قوی و ورزش قوی باید حضور قوی و مشاركت قوی داشته باشیم. برای حضور حداكثری جامعه ورزش و جوانان استان نشست‌هایی با سازمان‌های مردم نهاد داشتیم. نمایندگان باید كمك كنند تا استعدادهای نهفته در استان‌ها شناخته شوند و همچنین با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب حضور جوانان و سلامتی را مد نظر داشته باشند.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران