ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

جمالی خبر داد؛ اجرای طرح استعدادیابی در مدارس استان بوشهر و پرداخت حقوق ماهانه به بانوان قهرمان

مدیركل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: از 6 ماه قبل طرح استعدادیابی در مدارس استان بوشهر را شروع كردیم و به بانوانی كه عضو تیم ملی هستند و شانس قهرمانی دارند حقوق ماهانه می‌دهیم.

1402/10/24
21:42

یاسر جمالی مدیر كل ورزش و جوانان استان بوشهر در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: در مسابقات قهرمانی كشور در دومیدانی مقام دوم تیمی و در تیراندازی مقام سوم را كسب كردیم و در فوتسال نونهالان قهرمان كشور شدیم.

وی ادامه داد: از شش ماه قبل در استان بوشهر با برنامه‌ریزی و هدف تقویت ورزش طرح استعدادیابی در مدارس را شروع كردیم. پیكر سنجی در همه شهرستان‌ها انجام شد. آماری از سوابق گذشته قهرمانی شهرستان‌ها گرفتیم و همچنین لیست پروژه‌های عمرانی را هم سنجیدیم تا با توجه به جمعیت هر شهرستان اقدامات لازم انجام شود.

جمالی در مورد ورزش بانوان استان بوشهر گفت: در رشته‌های انفرادی به همه بانوانی كه عضو تیم ملی هستند و شانس قهرمانی دارند حقوق ماهانه می‌دهیم در رشته‌هایی كه ظرفیت قهرمانی دارد روزانه اردو برگزار می‌كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران به تهیه كنندگی عرفان شهبازی و گویندگی حسین پیرحیاتی و ایمان آرزه از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف‌ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران