ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

پیرایش: نمایندگان آینده مجلس ظرفیت‌ها را پای كار بیاورند

مدیر مدیركل ورزش و جوانان استان مركزی گفت: نمایندگان مجلس آینده ظرفیت‌ها را پای كار بیاورند تا استان‌ها به جایگاه حقیقی خود برسند.

1402/10/12
14:08

مسعود پیرایش، مدیر كل ورزش و جوانان استان مركزی در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: استان مركزی با وجود بارش‌های كم در زمینه قایقرانی بسیار كم برخوردار است و تمركز ما در قایقرانی فقط روی شهر ساوه است.

پیرایش ادامه داد: در حال حاضر میزبان مسابقات هندبال لیگ دست یك قهرمانی كشور به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت زهرا (س) و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی هستیم.

وی افزود: استان مركزی 38 تیم لیگی دارد و برای یك لیگ دسته یك وابسته به صنعت تازگی مجوز گرفتیم.

مدیركل ورزش و جوانان استان مركزی ادامه داد: برای اولین بار شورای ورزش به ریاست استاندار محترم تشكیل شد كه اتفاق بسار خوبی بود تا همه سازمان‌ها و نهادها دیگر روی كار بیایند و كمك كنند.در ورزش همگانی، ایستگاه‌های صبح و نشاط فعال شده است كه برای ورزش كارمندی بسیار پویاست.

پیرایش در مورد مطالبات این استان از مجلس آینده گفت: هم‌افزایی و كمك نمایندگان مشكلات را مرتفع می‌كند. نمایندگان مجلس آینده ظرفیت‌ها را پای كار بیاورند تا استان‌ها به جایگاه حقیقی خود برسند.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 08:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران