ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

افتتاح ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد بعد از 14 سال در دهه فجر

مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: ورزشگاه 15000 نفری خرم آباد بعد از 14 سال در دهه فجر با حضور رئیس جمهور افتتاح می‌شود.

1402/10/10
12:50

آرش قیاسیان مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: میزبانی‌های متعدد و تعامل با فدراسیون‌های هدف، اعتماد میزبانی مسابقات بین‌المللی در استان لرستان را بسیار قوت بخشیده است. استان لرستان به مدت 10 روز میزبان تیم ملی كشتی در رده جوانان به سرمربیگری غلامرضا محمدی بود، میزبان اردوی تیم ملی بوكس به مدت 12 روز با مربی كوبایی بود. همچنین میزبان مسابقات بین‌المللی اسكی در پیست اسكی شهرستان الیگودرز با حضور دو تیم خارجی بودیم.

قیاسیان ادامه داد: ورزشگاه 15 هزار نفری خرم آباد بالاخره بعد از 14 سال آماده واگذاری به باشگاه خیبر است و در دهه فجر با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.

مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان در مورد ورزش بانوان گفت: اماكن اختصاصی كامل كه در اختیار بانوان باشد فقط در دو شهرستان داریم. یك چمن بزرگ مصنوعی و یك سالن چند منظوره به نام بانوان در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد. تمام سالن‌های ورزشی ورزشی صبح‌ها در اختیار بانوان قرار دارد، ولی بانوانی كه شاغل هستند نمی‌توانند از این امكانات استفاده كنند و باید ساعت‌هایی از بعد از ظهر را هم به بانوان اختصاص دهیم.

قیاسیان در مورد نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار كرد: از ظرفیت نمایندگان در بخش عمرانی، حل مشكلات قهرمانان مانند معیشت و مسكن، زیرساخت‌های ورزش در 4 سال گذشته مخصوصاً در قسمت‌های محروم و دور افتاده استفاده كردیم.

مدیر كل ورزش و جوانان استان لرستان در آخر بیان كرد: تعاونی مسكن در این استان با رویكرد قهرمان محوری راه‌اندازی شده است و قرار است قهرمانان عزیز را عضو تعاونی مسكن كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران