ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

بازرگان خبر داد؛ افتتاح 15 پروژه ورزشی با سفر دوم رئیس جمهور به استان زنجان

مدیركل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: با سفر دوم رئیس جمهور به استان زنجان 15 پروژه ورزشی به بهره‌برداری می‌رسد.

1402/09/25
14:20

جواد بازرگان، مدیر كل ورزش و جوانان استان زنجان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: انتخابات روسای هیئت‌های ورزشی طبق دستورالعمل جدید در حال انجام است. ثبت‌نام‌ها صورت گرفته و مراحل پایانی انتخابات در یك ماه آینده انجام می‌شود. ان‌شاالله با برگزاری مجمع و انتخابات هیئت‌ها، مشكلات رشته‌های ورزشی كمتر و مرتفع شود.

بازرگان در مورد كمبود امكانات رشته قایقرانی در این استان گفت: ما در این استان، نه دریا و نه دریاچه داریم. باید از سدها برای تمرینات استفاده كنیم. چند تا سد داریم كه برای تامین آب آشامیدنی است. جلساتی در شركت آب استان داشتیم، تا تامین فضا برای تمرینات قایقرانان مرتفع شود.

مدیر كل ورزش و جوانان استان زنجان افزود: 17 پروژه ورزشی در دستور كار است كه با سفر دوم رئیس جمهور به این استان به بهره‌برداری می‌رسد. تقریباً پیشرفت 80 درصدی دارند و منتظر تامین اعتبارات برای این پروژه‌ها هستیم.

وی ادامه داد: 15 چمن مصنوعی در دست افتتاح و دو استخر در مراحل پایانی كار است. در یكی از استان‌های دور افتاده سالن ورزشی افتتاح خواهد شد. پروژه نوسازی مدارس در مرز استان همدان و زنجان به زودی انجام می‌شود.

مدیركل ورزش و جوانان استان زنجان در مورد مطالبات ورزشی از نمایندگان مجلس آینده گفت: مطالبات جامعه ورزش استان، موضوع پروژه‌های نیمه تمام و دادن اعتبارات ویژه به این پروژه‌ها است.دفاع در جلسات مجلس در حوزه اعتبارات را از نمایندگان آینده می‌خواهیم. نمایندگان در حوزه كاری هر استان پروژه‌های نیمه تمام استان‌ها را تكمیل كنند.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران