ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

قناد: نمایندگان مجلس آینده ورزشكاران را خط مقدم تصمیمات خود در نظر بگیرند

مدیر كل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی گفت: نمایندگان مجلس آینده ورزشكاران را خط مقدم تصمیمات خود در نظر بگیرند تا نفس تازه‌ای به بدنه ورزش بدمند.

1402/09/20
13:23

مهدی قناد، مدیركل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: كمبود امكانات و تجهیزات در خراسان جنوبی بسیار مشهود است. امكانات حداقلی وجود دارد كه برای قهرمان پروری در سطح بسیار ابتدایی است. باید تلاش بیشتری شود، تا بتوانیم موارد را مرتفع كنیم تا ورزشكاران بتوانند، از تجهیزات و امكانات بیشتری برخوردار شوند و بدون دغدغه به افتخار آفرینی برای كشورمان بپردازند.

وی ادامه داد: تیراندازی یكی از رشته‌های بسیار مهم استان خراسان جنوبی است، كه خانم نجمه خدمتی از این استان در تیم ملی است. برای رشته جودو هم سرمایه‌گذاری‌هایی انجام دادیم تا در آینده نتیجه بهتری بگیریم و در كل سند توسعه ورزش استان مدنظر است.

قناد در مورد انتظارات ورزشی استان خراسان جنوبی از نمایندگان مجلس آینده گفت: نمایندگان عزیز دغدغه شهر خود را داشته باشند. نگاه هوشمندانه و عالمانه به جوانان، استعدادها و ظرفیت‌های منطقه داشته باشند. با اختیاراتی كه دارند، نگاه ویژه به ورزش را حاكم كنند. نمایندگان، جوانان و ورزشكاران را به عنوان خط مقدم تصمیمات خود در نظر بگیرند تا نفس تازه‌ای به بدنه ورزش بدمند.

وی در آخر گفت: امیدوارم فضا به طریقی پیش برود كه انتخابات پرشوری در كل كشور به خصوص در خراسان جنوبی برگزار كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران