ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

سلیمی خبر داد؛ افتتاح 5 پروژه بزرگ ورزشی در دهه فجر

سرپرست اداره كل ورزش و جوانان چهارمحال بختیاری گفت: از 45 پروژه نیمه تمام، 5 پروژه بزرگ ورزشی در دهه فجر افتتاح می‌شود.

1402/09/19
13:58

محمود سلیمی سرپرست اداره كل چهارمحال بختیاری در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به اینكه یك ماه است در اداره كل ورزش و جوانان خدمت می‌كنم، مهمترین اتفاق حضور رئیس جمهور و وزیر ورزش در استان بود كه مسائل و مشكلات ورزش را از نزدیك شاهد بودند و با قول‌هایی كه دادند یك سری مسائل در حوزه زیرساخت‌ها حل و فصل شد و برخی هم در حال پیگیری است.

سلیمی ادامه داد: در حوزه جوانان میزبان 31 استان در بحث پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر به مدت دو روز بودیم كه اتفاقات خوبی با حضور مسئولین استان و مدیران كل افتاد. همچنین برنامه پیاده‌روی در دورترین نقاط روستاها و مناطق محروم را برگزار كردیم كه با استقبال خوبی روبرو شد.

سرپرست اداره كل ورزش و جوانان چهارمحال بختیاری افزود: در حوزه زیرساخت‌ها 45 پروژه نیمه تمام داریم كه 5 پروژه بزرگ ورزشی برای افتتاح در دهه فجر آماده شده است، كه در این سال‌ها معطل مانده بودند و با توجه به نگاه ویژه دولت سیزدهم بعد از ده‌ها سال بهره‌برداری می‌شوند و در اختیار ورزشكاران قرار می‌گیرند.

سلیمی در مورد انتظارات ورزشی این استان از نمایندگان مجلس آینده گفت: با توجه به اینكه ورزش باعث ایجاد شادابی و سلامتی مردم و پیشگیری از خیلی از آسیب‌ها است، درخواستمان نگاه ویژه نمایندگان آینده به حوزه ورزش است. همچنین با توجه به اینكه زیرساخت‌های خوب می‌تواند، ده‌ها سال قهرمان پرور باشد و در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و استعدادیابی به ما كمك می‌كند، انتظارات ما از نمایندگان آینده توجه به زیرساخت‌ها، مناطق محروم و ورزش روستایی و مناطق كمتر توسعه یافته متناسب با جمعیت آن می‌باشد.كه با توسعه زیرساخت‌ها در حوزه نرم‌افزاری و سخت‌افزاری به ورزش قهرمانی و ورزش همگانی و ورزش روستایی، در مسیری قرار بگیریم كه نیاز جامعه ورزش را حل كنیم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران