ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

پهناور: مجلس آینده از تولیدكنندگان محصولات ورزشی حمایت كند

مدیر كل ورزش جوانان استان اردبیل گفت: از نمایندگان مجلس آینده حمایت جدی از تولیدكنندگان محصولات ورزشی را خواستاریم.

1402/09/13
13:37

محمدعلی پهناور، مدیركل ورزش و جوانان استان اردبیل در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: چند پروژه نیمه كاره داریم كه با توجه به اولویت تاثیرگذارتر بودن آنها و تامین بودجه تا پایان سال به اتمام خواهند رسید.

پهناور ادامه داد: یك آیین‌نامه استانی در شورای عالی ورزش استان به تصویب رسیده كه طبق آن آیین‌نامه، خدمات و امتیازاتی برای قهرمانان و ورزشكاران استان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: با توجه به تاكید مقام معظم رهبری در مورد حمایت از ورزشكاران، قرار است مراسم تجلیل ویژه‌ای از مقام آوران بین المللی كه از سال 1400 تا الان افتخارآفرینی كردند، با حضور مسئولین استان برگزار شود.

مدیر كل ورزش و جوانان استان اردبیل در مورد انتظارات ورزشی این استان از نمایندگان مجلس آینده گفت: نمایندگان تا الان پایه كار بودند. این عزیزان كه منتخب ملت هستند، در كمك به ورزش استان موثر هستند و هرجا كه بتوانند پیگیر برای تامین اعتبارات باشند. قوانینی را تصویب كنند كه منجر به ارتقا زیرساخت‌های ورزش كشور شود. همچنین قوانین حمایت جدی از قهرمانان و ورزشكاران و حمایت از تولید كنندگان محصولات ورزشی مد نظر ماست.

پهناور در مورد اقدامات ورزشی این استان در چند ماه باقیمانده تا پایان سال اظهار كرد: دو رویداد ورزشی بین المللی مهم داریم كه هنوز قطعی نشده است. در حوزه جوانان هم برنامه‌هایی برای فعال‌تر شدن این حوزه داریم. یك كار مهمی كه داریم در مورد ورزشگاه علی دایی است كه از سال 72 شروع به ساخت آن كرده‌اند و هنوز نیمه كاره است. سالن‌های ژیمناستیك، دومیدانی و زمین چمن این ورزشگاه به زودی قابل بهره‌برداری می‌شود.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران