ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

سردار بابااحمدی: ورزش یكی از عرصه‌های 9 گانه نظام سازماندهی بسیج است

معاون بسیج مساجد و محلات گفت: ورزش جذابیتی دارد كه یكی از عرصه‌های 9 گانه نظام سازماندهی بسیج است و ما اصل پایه را ورزش قرار دادیم كه بستر بسیار مناسبی برای تربیت است.

1402/08/29
19:11

سردار بابااحمدی، معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج به مناسبت هفته بسیج در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: ورزش در بسیج به قدری اهمیت دارد كه دو سازمان در بسیج برای آن در نظر گرفته شده است: سازمان ورزش و تربیت بدنی بسیج و سازمان بسیج ورزشكاران.

وی ادامه داد: ورزش جذابیتی دارد كه یكی از عرصه‌های 9 گانه نظام سازماندهی بسیج است و ما اصل پایه را ورزش قرار دادیم كه بستر بسیار مناسبی برای تربیت است.

سردار بابا احمدی افزود: 60 هزار پایگاه مقاومت بسیج داریم و شاخص‌هایی كه برای پایگاه‌ها تعریف كردیم، این بستر را فراهم می‌كند كه پایگاه مقاومت بسیج حداقل یك ورزشكار در سطح استان یا شهرستان به بالا داشته باشد یا اكثر جمعیت محله‌ها را در ورزش‌های همگانی مشاركت دهد.

معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج اظهاركرد: پایگاه‌های مساجد و محلات در رشته‌های مختلف ورزشی فعال هستند. رقابت‌ها و مسابقاتی را برگزار می‌كنند كه از دل این رقابت‌ها تیم‌هایی رشد می‌كنند و كادرسازی برای آینده نظام ایجاد خواهند كرد كه نیروهای ورزشكار مومن انقلابی پای كار را برای عرصه‌های مختلف ورزشی تامین می‌كند.

وی ادامه داد: رشته‌های توپی، سالنی، رزمی و ورزش‌های همگانی، پیاده‌روی‌های خانوادگی، كوهپیمایی و صعود به قله‌ها، ورزش‌های بومی محلی و آمادگی جسمانی در پایگاه‌های مقاومت بسیج بسیار فعال هستند. پایگاه مقاومت بسیج علاوه بر اماكن ورزشی نهادها و دستگاه‌های دولتی، اماكن ورزشی بخش‌های خصوصی را به خدمت می‌گیرند در راستای خدمت به نوجوانان و جوانان در رشته‌هایی كه به آن علاقه دارند.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران