ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

افتتاح زمین تنیس و دو زمین مینی‌فوتبال در خراسان شمالی

مدیر كل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی گفت: به زودی اولین زمین تنیس و دو زمین مینی فوتبال برای آقایان و بانوان افتتاح خواهد شد.

1402/08/16
11:55

غلامحسین شاكری، مدیر كل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: خراسان شمالی پهلوانان و قهرمانان ارزنده‌ای را تقدیم كشور كرده است. در هیئت‌های ورزشی تلاش بسیاری انجام می‌شود، تا چرخه ورزش استان سریع‌تر حركت كند. از وزیر ورزش، استاندار و دیگر مدیران و مسئولان استان خراسان شمالی كه همراه ورزش این استان هستند، تشكر می‌كنم.

وی ادامه داد: سرانه ورزشی استان خراسان شمالی در بخش وزارت ورزش و جوانان از میانگین كشور بالاتر است. پروژه‌های كلان مختص سفرهای رئیس جمهور را داریم كه همه این پروژه‌ها فعال شده‌اند. ساخت سالن‌های 6000 نفره 3000 نفره 2000 نفره در دست اقدام است و تا سال 1403، 63 پروژه نیمه تمام فعال خواهد شد.

شاكری اضافه كرد: اولین زمین تنیس در شهرستان جاجرم و زمین مینی فوتبال چمن برای آقایان و یك زمین چمن مینی فوتبال برای بانوان به زودی افتتاح خواهد شد.

مدیر كل ورزش و جوانان استان خراسان شمالی گفت: با حمایت مسئولان كشوری همانطور كه مقام معظم رهبری در سال 91 كه به این استان مشرف شده بودند، فرمودند: كه استان خراسان شمالی در خیلی از زمینه‌ها می‌تواند تا رتبه 10 كشور باشد، من قول می‌دهم تا سال آینده این رتبه در سطح كشور در تمام رشته‌های ورزشی اتفاق بیفتد.

وی افزود: استان خراسان شمالی استان مستعدی است و تیم ملی كوراش مختص استان خراسان شمالی است و به خاطر ورزش سنتی كشتی با چوخه همه ساله 70 هزار نفر برای دیدن این مسابقات می‌آیند همچنین در والیبال، فوتبال و بسكتبال بچه‌های مستعدی داریم.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران