ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان خبر داد؛ افتتاح سالن والیبال بعد از 11 سال در هفته دولت در شهرستان دامغان

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان از افتتاح پروژه‌های ورزشی مانند سالن والیبال و زمین مینی فوتبال بعد از 11 سال در هفته دولت خبر داد.

1402/06/22
14:04

حسن اكبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان در گفت‌وگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: افتتاح سالن والیبال بعد از 11 سال در هفته دولت و همچنین افتتاح سه زمین مینی فوتبال در سه نقطه در اطراف شهر دامغان اتفاقات خوبی بود كه در پروژه‌های ورزشی و در حوزه زیرساخت‌ها افتاد.

اكبری ادامه داد: 40 هیئت ورزشی فعال در شهرستان داریم و استقبال خوبی از رشته‌های ورزشی مخصوصاً والیبال در روستاها شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان در حوزه ورزش بانوان گفت: در همه جای استان صبح‌ها سانس‌های مختلفی برای بانوان در نظر گرفتیم همچنین پارك بانوان دارای سالن ورزشی و چمن روباز در اختیار بانوان است و فعالیت‌های آمادگی و جسمانی برای مادران با مربی‌های خانم در نظر گرفته‌ایم.

اكبری اظهار كرد: در رشته پاراتیراندازی محمدرضا امینی تنها نماینده استان سمنان از شهرستان دامغان است كه به مسابقات 2023 اعزام می‌شود. در رشته تیراندازی 5 نماینده در استان سمنان داشتیم كه 4 نفر از شهرستان دامغان بودند و دو تا از بانوان شهرستان در رشته جودو كسب امتیاز كرده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دامغان در حوزه ورزش‌های همگانی گفت: سعی شده مناطق تفریحی با خمیرمایه ورزش باشد. در حوزه همگانی و توزیع عادلانه اقلام ورزشی و زیرساخت‌ها، مناطق محروم را در اولویت قرار دادیم و فقط به جوانان اكتفا نكردیم و برای پیشكسوتان، پدران و مادران شهرستان هم برنامه داریم حتی در توزیع زمین‌های چمن كه سه تا از آنها افتتاح شده و یكی دیگر تا یك ماه دیگر افتتاح می‌شود هم به صورت عادلانه تقسیم بندی صورت گرفته است.

برنامه ایران خاك دلیران از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران