ایران خاك دلیران شنبه تا پنجشنبه از ساعت 08:30 الی 9 صبح به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

ايران خاك دليران

آرمان اعلام كرد؛ حمایت مالی و معنوی از مدال آوران استان گیلان در بازیهای آسیایی هانگژو

مدیر كل ورزش و جوانان استان گیلان گفت: در شورای عالی ورزش استان تصویب شد تا از مدال آوران بازیهای آسیایی حمایت مالی و معنوی صورت پذیرد.

1402/03/13
10:48

جهانبخش آرمان مدیركل ورزش و جوانان استان گیلان در گفتگو با برنامه ایران خاك دلیران رادیو ورزش بیان كرد: با توجه به حمایت مالی و معنوی از ورزشكاران مدال آور در بازیهای آسیایی هانگژو، در شورای عالی ورزش استان تصمیم گرفته شد تا قدرالسهمی برای 22 نفر از ورزشكارانی كه شانس مدال و افتخار برای كشور عزیزمان را دارند در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: در حوزه زیر ساخت كه در سالهای قبل بسیار ضعیف عمل شده بود، 49 مكان بازسازی شده و ورزشگاه عضدی با حضور مسئولین ورزشی به بهره برداری رسید.

وی در بحث استعدادیابی استان گفت: تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش امضا شده كه متناسب با استعدادها، شرایط جسمانی، علاقه و پتانسیل مشاوره هایی انجام شود تا استعدادهای درخشان به كشور معرفی شوند.

وی با توجه به اینكه 60 درصد شركت كنندگان در بازیهای اسلامی بانوان بوده‌اند، ادامه داد: سالنهای حجاب كه قبلتر به بخش خصوصی واگذار شده بود در اختیار هیئتهای مربوطه قرار گرفته و اولویت استفاده برای بانوان است.

برنامه ایران خاك دلیران هر روز ساعت 8:30 از رادیو ورزش پخش می شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
ایران خاك دلیران