باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

نصیری: اهدای مدال كوچك‌ترین كاری است كه برای شهیدان خدمت می‌توان انجام داد

نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توان‌یابان گفت: رئیس جمهور شهید، خدمات شایانی برای ورزش كشور انجام دادند كه ورزشكاران سال‌ها بهره این خدمات را خواهند برد و اهدای مدال كوچكترین كاری است كه برای شهیدان خدمت می‌توان انجام داد.

1403/03/05
14:40

مژگان نصیری نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توان‌یابان در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی ضمن تسلیت شهادت خادم الرضا، رئیس جمهور شهید و هیئت همراه گفت: مسابقات قهرمانی جهان در رشته دوومیدانی در كشور ژاپن در حال برگزاری است كه هاشمیه متقیان در این مسابقات مدال نقره را كسب كرد و مدال خود را به شهیدان خدمت اهدا كرد.

وی ادامه داد: ما سه ورزشكار به این مسابقات اعزام كرده بودیم كه خانم متقیان مدال نقره، الهام صالحی مدال برنز و خانم زینب مرادی مقام چهارم را كسب كردند.

نصیری افزود: این مسابقات از لحاظ اینكه جز سهمیه پارالمپیك محسوب می‌شد بسیار اهمیت داشت و به نفرات اول و دوم سهمیه پارالمپیك داده می‌شد كه ورزشكاران ما قبلاً سهمیه را كسب كردند و برای آمادگی و حفظ رنكینگ به این مسابقات اعزام شدند.

نایب رئیس فدراسیون جانبازان و توان‌یابان در مورد شهید رئیس جمهور اظهار كرد: در مراسم تجلیل از ورزشكاران صحبت‌های بسیار امیدوارانه و نویدبخش را زدند و همیشه برای حال خوب ورزشكاران دغدغه داشتند. رئیس جمهور نگاه ویژه‌ای به ورزش داشتند و خدمات شایانی برای ورزش كشور انجام دادند كه ورزشكاران سال‌ها بهره این خدمات را خواهند برد و اهدای مدال كوچك‌ترین كاری است كه برای شهیدان خدمت می‌توان انجام داد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان