باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

موسوی خبر داد؛ پرتو آذر به مدال نرسید، دنبال گرفتن سهمیه یونیورسالیتی برای وی هستیم

سرپرست نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: در مسابقات دوچرخه سواری كوهستان قهرمانی آسیا فرانك پرتو آذر به مدال نرسید و در حال رایزنی با اتحادیه جهانی دوچرخه سواری برای گرفتن سهمیه یونیورسالیتی برای وی هستیم.

1403/02/22
13:01

سمیه موسوی سرپرست نایب رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش گفت: مسابقات قهرمانی آسیا در رشته رشته كوهستان كه یك ماده المپیكی هست در كشور مالزی در حال برگزاری است. دو تن از ورزشكاران، خانم‌ها فاطمه عباسی و فرانك آذر به این مسابقات اعزام شدند.

وی ادامه داد: فاطمه عباسی كه مدال جوانان در مسابقات قهرمانی آسیا را در كارنامه خود دارد، دیروز با توجه به تجربه كم در كنار رقبا هفتم شد و خانم پرتو آذر مقام ششم را به دست آورد. سطح مسابقات قهرمانی آسیا قابل رقابت با اروپا است و ورزشكاران شركت كننده بسیار قدرتمند هستند.

موسوی گفت: با توجه به اینكه این مسابقات آخرین رویداد برای كسب سهمیه المپیك در صورت كسب مدال طلا بود و ما نتوانستیم سهمیه‌ای كسب كنیم، در حال رایزنی با اتحادیه جهانی دوچرخه سواری و كمیته ملی المپیك با توجه به توانایی‌های خانم فرانك پرتو آذر هستیم، تا بتوانیم سهمیه یونیورسالیتی را برای وی به دست آوریم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم به شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان