باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

عیدیان: خیلی دوست دارم در مسابقات قهرمانی جوانان جهان شركت كنم

قهرمان دو با مانع 400 متر گفت: امیدوارم فدراسیون من را به مسابقات قهرمانی جوانان جهان كه در شهریور ماه در كشور پرو برگزار می‌شود اعزام كند، خیلی دوست دارم در این مسابقات افتخار آفرینی كنم.

1403/02/11
14:15

نازنین فاطمه عیدیان كه در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، ضمن شكستن ركورد ملی جوانان و بزرگسالان در دو 400 متر با مانع برای اولین بار مدال تاریخی طلا را كسب كرد در گفت‌وگو با برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش در مورد سطح مسابقات گفت: سطح مسابقات در كشور امارات بسیار بالا بود و با اینكه مسابقات در رده جوانان بود چند نفر ورودی المپیك را كسب كردند. در 400 متر با مانع سطح مسابقه بسیار بالا بود. در دو سال اخیر مرحله مقدماتی نداشت ولی در این مسابقات به دلیل سطح بالا مرحله مقدماتی هم داشت.

قهرمان دو 400 متر با مانع ادامه داد: قبل از مسابقات گرفتن مدال را پیش بینی می‌كردم، ولی رنگ مدال به شرایط و رقبا بستگی داشت كه وقتی از مرحله مقدماتی به عنوان نفر اول بالا آمدم رنگ طلا را هم پیش‌بینی كردم.

عیدیان اضافه كرد: خیلی دوست دارم در مسابقات قهرمانی جوانان جهان كه در شهریور ماه در كشور پرو در آمریكای جنوبی برگزار می‌شود، شركت كنم و افتخار آفرینی كنم امیدوارم فدراسیون ما را به این مسابقات اعزام كند.

بانوی قهرمان دونده در مورد حمایت‌ها و هزینه‌هایی كه انجام می‌شود، افزود: واقعا حمایت انجام نمی‌شود. هزینه كفش، لباس و تغذیه را خودم می‌دهم. از مبلغی كه باشگاه طرف قرارداد برای مسابقات لیگ به من می‌دهد خرج یك سال را پرداخت می‌كنم. آن مبلغ هم زمان دقیقی ندارد و معلوم نیست كی واریز می‌شود. من تا به حال اردوی خارج از تهران نداشتم و همچنین برای كسب تجربه لازم است كه به مسابقات بین المللی اعزام شوم.

برنامه باشگاه بانوان از شنبه تا پنجشنبه ساعت 11:30 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان