باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

پیگیری مطالبات ورزش بانوان با حضور مدیران ارشد ورزش كشورمان در برنامه بانوی ایرانی

بانوی ایرانی رادیو ورزش به پوشش مسابقات، اخبار، رویدادها، موفقیت ها، حواشی و مطالبات ورزش بانوان با حضور مدیران ارشد ورزش كشورمان می‌پردازد.

1403/01/27
12:01

یكی از برنامه‌های پرمخاطب رادیو ورزش برنامه بانوی ایرانی است. این برنامه كاری از رادیو ورزش بانوان است و تمام عوامل این برنامه شامل تهیه‌كننده، گوینده، گزارشگر، كارشناس، صدابردار از بانوان هستند.

در این برنامه به پوشش اخبار، رویدادها، موفقیت ها، حواشی و مطالبات ورزش بانوان پرداخته می‌شود. بانوی ایرانی با حضور و همكاری روسای فدراسیون ها ، نواب رئیس بانوان، مدیران زن وزارت ورزش و جوانان، كمیته ملی المپیك و پاراالمپیك، خبرنگاران زن ورزشی و پزشكان حوزه سلامت زن و خانواده تهیه و پخش می‌شود.

باتوجه به اینكه برنامه بانوی ایرانی از بستر ایرانصدا نیز پخش می‌شود، مسابقات بین‌المللی و ملی و باشگاهی بانوان به صورت تصویری و صوتی پوشش داده خواهد شد.

در این برنامه ضمن گزارش از سطح شهر و ترویج ورزش همگانی بانوان در كشور ، طرح فعالیت های ورزشی بانوان در استان های مختلف كشور و فعالیت های مختلف ورزشی زنان روستانی نیز تحلیل و بررسی می‌شود.

بانوی ایرانی با اعزام گزارشگر به رویدادهای ملی و بین المللی بانوان به پوشش لحظه به لحظه مسابقات قهرمانی بانوان و همچنین تحلیل مسابقات و بازتاب گسترده و لحظه ای حضور بانوان با حجاب اسلامی در میادین بین المللی و ورزش همگانی با حضور كارشناسان می‌پردازد.

مخاطبان رادیو ورزش و رادیو ورزش بانوان می‌توانند، بانوی ایرانی را از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز و همچنین از اپلیكیشن ایرانصدا ببینند و بشنوند.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان