باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

شاه‌محمدیان خبر داد؛ برگزاری مسابقات آسیایی مچ‌اندازی در اردیبهشت در كشور هند

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات آسیایی مچ‌اندازی بانوان در اردیبهشت در كشور هند برگزار می‌شود.

1402/12/05
15:19

نسرین شاه‌محمدیان نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی بیان كرد: سومین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های كشور و انتخابی تیم ملی در رشته پاورلیفتینگ 27 بهمن تا 2 اسفند برگزار شد. 200 نفر از 31 استان در این مسابقات شركت كردند. مسابقات در 6 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشكسوتان برگزار شد و استان مازندران مقام اول را كسب كرد.

وی ادامه داد: چهارمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های كشور و انتخابی تیم ملی در رشته فیتنس چلنج به میزبانی خراسان رضوی شهر مشهد 30 بهمن تا 2 اسفند در 6 رده سنی برگزار شد و از هر دو رقابت‌ استقبال خوبی شد.

شاه‌محمدیان گفت: مسابقات قهرمانی باشگاه‌های كشور و انتخاب انتخابی تیم ملی از 18 تا 21 اسفند بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان گلستان شهر گرگان برگزار می‌شود همچنین در تدارك مقدمات مسابقات در دو رشته دیگر هستیم.

نایب رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مورد اعزام ورزشكاران به مسابقات آسیایی و جهانی در سال آینده گفت: در سال آینده مسابقات قهرمانی كشور و اعزام‌های آسیایی و جهانی خواهیم داشت كه بعد از قطعی شدن و مرتفع شدن مشكلات اعلام خواهد شد. برگزاری مسابقات آسیایی در رشته مچ‌اندازی در اردیبهشت در كشور هند یكی از مسابقات سال آینده است.

شاه‌محمدیان در مورد پدیده و استعداد درخشان در مسابقات قهرمانی كشور افزود: بچه‌های شاخص در این مسابقات شركت كرده بودند كه قطعاً در مسابقات جهانی و آسیای مقام می‌آورند كه یكی از آنها بهاره بدیعی از سیستان و بلوچستان بود، كه برای او مقام‌های خوبی را پیش بینی می‌كنیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان