باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

ناصرمقدم اعلام كرد؛ برگزاری جلسه هم‌اندیشی مسئولان ورزش بانوان با حضور وزیر ورزش در استان خوزستان

مسئول ورزش بانوان استان خوزستان گفت: میزبان وزیر ورزش، معاونت ورزش بانوان، نواب رئیس فدراسیون‌ها و مسئولان ورزش بانوان سراسر كشور برای حضور در جلسه هم‌اندیشی مسئولان ورزش بانوان هستیم.

1402/11/28
10:04

الهام ناصرمقدم مسئول ورزش بانوان استان خوزستان در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: استان خوزستان در شهرستان آبادان میزبان وزیر ورزش، معاونت ورزش بانوان، نواب رئیس فدراسیون‌ها و مسئولان ورزش بانوان سراسر كشور برای حضور در جلسه هم‌اندیشی مسئولان ورزش بانوان است. این جلسه صبح امروز در سالن جلسات منطقه آزاد اروند آغاز شده است. بعد از جلسه هم با حضور در یادمان شهدا، برنامه به عنوان راهیان نور ادامه پیدا می‌كند.

ناصرمقدم در مورد دستاوردهای این جلسه گفت: موضوعات ورزش بانوان در دو بخش فدراسیونی و استانی به وزیر ورزش ارائه می‌شود و مقرر است بانوان موضوعات و عناوین ورزشی را برای حل مشكلات بیان كنند. این جلسه نتایج قابل قبولی برای گسترش و توسعه ورزش بانوان خواهد داشت.

مسئول ورزش بانوان استان خوزستان در مورد بانوان ورزشكار استان خوزستان افزود: استان خوزستان استان مدال خیزی است و در بخش‌های آسیایی، جهانی و بین المللی دختران ما مدال‌های بسیاری را كسب كرده‌اند. در بخش همگانی و قهرمانی برنامه‌ریزی‌هایی انجام داده‌ایم تا ورزش بانوان را گسترش دهیم و شاهد موفقیت‌های دختران سرزمینمان باشیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان