باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

آغاز رقابت‌های نیمه نهایی لیگ برتر بسكتبال بانوان از یازدهم بهمن

نایب رئیس فدراسیون بسكتبال گفت: رقابت‌های نیمه نهایی لیگ برتر بسكتبال بانوان از چهارشنبه 11 بهمن ساعت 17 آغاز می‌شود.

1402/11/10
13:52

فتانه ملك، نایب رئیس فدراسیون بسكتبال در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: رقابت‌های نیمه نهایی لیگ برتر بسكتبال بانوان از چهارشنبه یازدهم بهمن ماه ساعت 17 با دو بازی در سالن آزادی و سالن دانشگاه آزاد آغاز می‌شود. تیم‌های گروه بهمن و آكادمی سحر و همچنین تیم‌های مهرسان تهران با پالایش نفت آبادان بازی خواهند كرد.

وی ادامه داد: هر تیمی كه 3 برد از 5 بازی را داشته باشد به مرحله بعدی راه پیدا می‌كند. پیش بینی ما این است كه بازی‌ها تا 27 بهمن ادامه داشته باشد و بعد آن فینالیست‌ها مشخص خواهند شد.

ملك در مورد اینكه كدام تیمها به فینال می‌رسند بیان كرد: پیش بینی اینكه كدام تیم‌ها به فینال برسد كار خیلی سختی است. تاریخ دقیق بازی فینال با توجه به برنامه‌های فشرده فدراسیون هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان فعلاً مشخص نیست.

نایب رئیس فدراسیون بسكتبال در مورد حضور بازیكنان خارجی در تیم‌های لیگ برتر بسكتبال بانوان اظهار كرد: ورود بازیكنان خارجی اتفاقات خوبی برای تیم‌ها به خصوص تیم آكادمی سحر رقم زده است. حضور بازیكنان خارجی هم در كیفیت بازی‌ها و هم نوع تمرین تاثیر خود را گذاشته است.

ملك در آخر گفت: مسابقات با توجه به بهره‌مندی از بازیكنان خارجی و جوان‌ها زیبایی و جذابیت بالایی دارند. مخصوصاً حضور جوان‌ها در كنار با تجربه‌ها بازی‌ها را زیباتر كرده است.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان