باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

بهاروندی: فدراسیون جهانی جودو مایل به حضور ایران در مسابقات بین‌المللی است

نایب رئیس فدراسیون جودو گفت: با توجه به 4 سال تعلیق فدراسیون جودوی ایران، فدراسیون جهانی مایل است كه ما در میادین مختلف بین‌المللی شركت كنیم.

1402/11/04
13:30

مریم بهاروندی نایب رئیس فدراسیون جودو در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش گفت: مسابقات آسیایی اردیبهشت ماه سال 1403 در هنگ كنگ برگزار می‌شود به همین منظور اردوهای پیوسته‌ای را برای تیم ملی بزرگسال در نظر گرفتیم كه اردوی دوم آن‌ها از نهم تا 16 بهمن در مشهد مقدس خواهد بود.

وی ادامه داد: 2 اردوی تداركاتی به كشور بلاروس خواهیم داشت، كه خانم بربط یكی از گزینه‌های اصلی است كه به این اردوها اعزام می‌شود. در همین ماه مسابقات انتخابی اصلی برگزار خواهد شد و دو نفر دیگر انتخاب می‌شوند و در كل سه نفر را به مسابقات آسیایی اعزام خواهیم كرد.

بهاروندی افزود: در بهمن ماه امسال مسابقات بین‌المللی تونس را خواهیم داشت كه خانم مریم بربط، محدثه حسینی و سمیرا خاك‌خواه به این مسابقات اعزام می‌شوند. با توجه به 4 سال تعلیق فدراسیون جودوی ایران و عملكرد خوب خانم بربط در بازی‌های آسیایی، فدراسیون جهانی مایل است كه ما در میادین مختلف بین‌المللی شركت كنیم.

نایب رئیس فدراسیون جودو اظهار كرد: با حمایت آقای میراسماعیلی از تیم‌های ملی، امسال اولین مدال بزرگسال را در مسابقات آسیایی خواهیم گرفت.

وی در مورد تیم ملی نوجوانان و جوانان اظهار كرد: در سال جدید، در اولین فرصت مسابقات قهرمان كشوری و مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود و با یك ارنج جدید اردوها را برای مسابقات آسیایی شروع می‌كنیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان