باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

ناظمی: خانم‌ها برای دیدن فوتبال بانوان به ورزشگاه بروند

مسئول مسابقات فوتبال بانوان سازمان لیگ از بانوان درخواست كرد علاوه بر دیدن فوتبال آقایان برای دیدن مسابقات فوتبال بانوان هم به استادیوم بیایند.

1402/10/16
13:03

گلاره ناظمی، مسئول مسابقات فوتبال بانوان سازمان لیگ در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: از تمام تیم‌ها مبنی بر تعطیلی مسابقات در هفته هفتم به احترام ملیكا محمدی تشكر می‌كنم كه با وجود مشكلات مالی و هزینه‌ای كه تعطیلی لیگ برای آنها متحمل كرد این كار را كردند.

وی ادامه داد: از تیم ملوان بندرانزلی كه قبول كردند، مسابقه این هفته با خاتون بم را كه شرایط روحی خوبی نداشتند با سه روز تاخیر برگزار كنند، تشكر می‌كنم.

ناظمی بیان كرد: هفته هفتم را با نام ملیكا آغاز كردیم. مسابقات لیگ از جذابیت بالایی برخوردار است. فاصله تیم‌ها بسیار كم است و تا آخر فصل معلوم نیست كه چه تیمی قهرمان می‌شود چه تیمی به رده پایین سقوط خواهد كرد.

وی در مورد تیم فوتبال بانوان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: در استان تهران باشگاه پرسپولیس و استقلال در فوتسال بانوان تیم‌داری می‌كنند، ولی هیچ زمانی در فوتبال فعالیت نداشتند ولی اعلام آمادگی كردند كه در سال آینده در فوتبال بانوان هم تیمداری كنند. با توجه به اینكه این دو تیم شرایط حضور در هر دو رشته را دارند، امیدواریم این اتفاق بیفتد.

مسئول مسابقات فوتبال بانوان سازمان لیگ اظهار كرد: از بانوان درخواست می‌كنم كه به غیر از اینكه برای دیدن مسابقات آقایان شركت می‌كنند، مسابقات فوتبال بانوان را از نزدیك نظاره‌گر باشند و از بانوان حمایت كنند. در تهران 50 نفر بیشتر برای دیدن مسابقات نمی‌آیند. وقتی فوتبال در استادیوم بزرگی در تهران برگزار می‌شود حداقل 150 میلیون هزینه دارد. اگر بانوان برای دیدن این مسابقات بیایند بخشی از این هزینه‌ها پرداخت می‌شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان