باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

آقایی اعلام كرد؛ حضور در كمپ المپیك آسیا با 7 بازیكن ایرانی

یك مربی بدمینتون از حضور در كمپ المپیك آسیا به عنوان مربی با 7 بازیكن ایرانی گفت.

1402/10/12
14:06

ثریا آقایی مربی بدمینتون در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش در مورد اینكه به عنوان مربی به كمپ المپیك آسیا دعوت شده است، گفت: آسیا یك پروژه المپیك آسیا دارد كه در آن اردوها، مسابقات، انتخابی‌ها و كمپ‌های تمرینی برگزار می‌شود تا ورزشكاران بتوانند راحت‌تر سهمیه المپیك را بگیرند.

وی ادامه داد: برای انتخابی سال 2024 كمپ تمرینی در كشور مالزی برگزار شد. از تمام كشورهای آسیا در این كمپ حضور داشتند. 7 بازیكن هم از ایران بودند و من هم به عنوان مربی و ناظر بر تیم دخترها در این كمپ حضور داشتم.

آقایی در مورد عملكرد 7 بازیكن ایرانی كه در كمپ المپیك آسیا بودند، اظهار كرد: بازیكنان ما جوانان زیر 17 سال بودند كه تمام مربی‌ها نظر مثبتی روی آنها داشتند و امیدوارم با برنامه‌ریزی و حضور مستمر در مسابقات آینده نتایج خوبی را كسب كنند.

وی ادامه داد: مسابقات بین المللی جام فجر را پیش رو داریم كه در آن به عنوان كمك مربی حضور دارم. این مسابقات بسیار مهم هستند همچنین مسابقات جوانان را از پنجم تا هشتم بهمن ماه برگزار خواهیم كرد. چند روز گذشته مسابقات برترین‌ها برگزار شد و در حال حاضر هم آخرین هفته لیگ برتر را برگزار می‌كنیم. بچه‌ها تا الان در مسابقات بودند و قرار بر این شد كه بعد از این هم كمپ‌هایی را برگزار كنیم تا بچه‌ها از مسابقات دور نمانند.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان