باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

مددی خبر داد؛ برگزاری دومین كنگره ملی بانوان تاثیرگذار در بهمن

نایب رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: دومین كنگره ملی بانوان تاثیرگذار در بهمن زیر نظر معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

1402/10/05
12:55

فریبا مددی نایب رئیس فدراسیون بدمینتون در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: امروز، اولین روز مسابقات انتخابی برترین‌ها در زنجان برگزار شد. این مسابقات بالاترین سطح رنكینگ بزرگسالان است. امروز بازی‌های مقدماتی و فردا بازی‌های اصلی در قسمت یك نفره و دو نفره برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نفرات برتر برای حضور در مسابقات بین‌المللی فجر انتخاب می‌شوند. برای مسابقات بین‌المللی فجر علاوه بر این مسابقات، دو مرحله مسابقه نیز برگزار شده است كه در جدول اصلی 12 نفر هستند و در جدول مقدماتی 16 نفر حضور دارند. از جدول مقدماتی 4 نفر به جدول اصلی راه پیدا می‌كنند و 16 نفر در جدول اصلی به رقابت می‌پردازند ونفرات اصلی انتخاب می‌شوند.

مددی گفت: این مسابقات در دو رده بزرگسالان و رده جوانان برگزار می‌شود و ملی پوشان جدا هستند. 10 نفر ملی پوش بزرگسال و 8 نفر از ملی پوش جوانان در این مسابقات حضور دارند و یك سری هم به عنوان منتخب در مسابقات شركت می‌كنند.

نایب رئیس فدراسیون بدمینتون افزود: ثریا آقایی در مسابقات فجر به عنوان مربی شركت خواهد كرد. وی در یك پروژه 4 ساله به عنوان سرمربی نوجوانان دختر به ما كمك خواهد كرد.

مددی كه به عنوان عضو كمیته شناسایی كارگروه ملی ورزش در دومین كنگره ملی بانوان تاثیرگذار انتخاب شده است، اظهار كرد: بهمن امسال دومین كنگره ملی بانوان تاثیرگذار زیر نظر معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری برگزار خواهد شد. امسال دومین سال است كه این كنگره برگزار می‌شود و طبق شاخص‌های تعیین شده و جلساتی كه داشتیم یك سری از بانوان تاثیرگذار در ورزش معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: انتخاب بین ورزشكاران، مربیان داوران، مدیران و تمامی بخش‌های ورزشی وجود دارد. در هر بخش شاخص‌ها با هم فرق دارد. بخش فرهنگی دارای امتیاز بالایی است. اخلاق و فرهنگ در ورزش جز شاخص‌های اصلی و كارآفرینی در ورزش هم جز شاخص‌ها است.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان