باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

دانشور: ایتالیا برای مسابقات بین‌المللی ورزش‌های كارگری فقط به 47 نفر ویزا داد

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های كارگری گفت:ایتالیا از بین 120 نفر شركت كننده برای مسابقات بین‌المللی ورزش‌های كارگری فقط به 47 نفر ویزا داد و ما در این مسابقات شركت نكردیم.

1402/09/22
11:33

سوسن دانشور، رئیس فدراسیون ورزش‌های كارگری در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: در حال حاضر فدراسیون كارگری به صورت سرپرستی اداره می‌شود ولی برنامه‌ها كم و بیش به جلو می‌رود.

دانشور گفت: مسابقات بین المللی ورزش‌های كارگری كه هر دو سال یك‌بار برگزار می‌شود، امسال در ایتالیا برگزار خواهد شد. فدراسیون ما قرار بود در رشته‌های كاراته، دوومیدانی و تنیس روی میز، 120 نفر را اعزام كند، اما علی‌رغم هزینه‌ها و كارهای انجام شده و انتخابی‌هایی كه انجام شد، ایتالیا فقط به 47 نفر ویزا داد كه ما تصمیم گرفتیم كلا این كاروان را به این مسابقات اعزام نكنیم. با اینكه می‌گوییم سیاست نباید به ورزش ورود كند ولی به شدت سیاست روی ورزش تاثیرگذار است.

نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های كارگری ادامه داد: اخیرا تیم ملی كوهنوردی بانوان كارگر را تشكیل دادیم. كوهنوردی مخاطب زیادی دارد، ولی چون حكم، مدال و سكو ندارد اهمیت زیادی به آن داده نمی‌شود. ما اولین اردو در تهران
را با صعود به قله كلكچال برگزار كردیم. 17 استان شركت كردند و 20 نفر شركت كننده داشتیم. بانوان در حوزه كارگری بسیار فعال و توانمند هستند و امیدوارم اردوی بعدی با یك حامی مالی، صعود برون مرزی به قله آرارات باشد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان