باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

اعلام اسامی تیم تیراندازی بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی اسامی تیراندازان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در كره جنوبی را اعلام كرد.

1402/07/23
14:17

كبری غیاثی، نایب رئیس فدراسیون تیراندازی در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش اعلام كرد: بعد از بازی‌های آسیایی بلافاصله اردوها برای ورزشكاران آغاز شده است، تا آمادگی لازم برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در كره جنوبی را به دست آورند.

وی ادامه داد: بچه‌های ما بیست و هفتم مهر اعزام می‌شوند و مسابقات تا دوازدهم آبان ادامه دارد. مسابقات برای كسب سهمیه المپیك برای ما بسیار مهم است.

غیاثی در مورد اسامی تیراندازان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا در كره جنوبی اظهار كرد: تیم تیراندازی بانوان در تراپ: دو نفر خانم‌ها مرضیه پرورش‌نیا و شیوا فرح‌پور، در تفنگ: خانم‌ها الهه احمدی، فاطمه كرم‌زاده، فاطمه امینی كه نوجوان تازه نفس و ركورددار است و در زمان بازی‌های آسیایی مرتب در اردو بوده و آمادگی لازم را به دست آورده است. در تپانچه: هانیه رستمیان و گلنوش سبقت اللهی اعزام می‌شوند.

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی افزود: خانم شرمینه چهل‌امیرانی كه سهمیه المپیك را دارد به خاطر فرصت برای كسب سهمیه المپیك برای دیگر ورزشكاران، به این مسابقات اعزام نشده است.
همچنین خانم آرمینا صادقیان كه بسیار خفیف زن خوبی است و می‌تواند در دو رشته هم شركت كند و جز ارنج اصلی تیم بوده است، به خاطر مشكل ویزا اعزام نشده كه امیدواریم مشكل ویزای وی حل شود تا بتواند به تیم اضافه شود.

غیاثی گفت: باتوجه به اینكه بازی‌های المپیك برای ما اولویت دارد و خانم رستمیان و چهل‌امیرانی سهمیه المپیك را قبلاً كسب كردند، انتظار می‌رود، با توجه به اینكه شرایط خوبی برای دیگران مهیاست، ورزشكاران بتوانند در مسابقات قهرمانی آسیا در كره جنوبی و همچنین قهرمانی جهان در اندونزی كه در بهمن ماه برگزار می‌شود،

نایب رئیس فدراسیون تیراندازی در مورد عملكرد تیم تیراندازی در بازی‌های آسیایی گفت: انتظارمان در بازی‌های آسیایی بیشتر بود. زیرا كه ما در آسیا حرفی برای گفتن داشتیم، ولی متاسفانه فقط یك مدال میكس برنز را كسب كردیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام تقویم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان