باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

مبلغ پاداش نفرات اول تا سوم جودوكاران اعزامی به بازیهای آسیایی اعلام شد

نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو از پرداخت پاداش به نفرات اول تا سوم جودوكاران اعزامی به بازیهای آسیایی از طرف آرش میراسماعیلی خبر داد.

1402/06/14
10:28

مریم بهاروند نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: دیروز خانم كاظمی‌پور معاون توسعه ورزش وزارت ورزش و جوانان و خانم فرهادی‌زاد‌ نایب رئیس بانوان كمیته المپیك از اردوی جودوی بانوان كه برای بازی‌های آسیایی هانگژو برگزار شده است، بازدید كردند و این بازدید با توجه به اینكه جودو مدتی است مظلوم واقع شده و هیچ اعزامی برای مسابقات نداشته است، برای بچه‌ها باعث ایجاد انگیزه و امید شد.

بهاروند ادامه داد: فدراسیون جودو بسیار تلاش كرد كه دو نفر از بانوان به بازیهای آسیایی هانگژو اعزام شود كه متاسفانه این اتفاق نیفتاد و تنها خانم مریم بربط به این مسابقات اعزام خواهد شد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو اظهار كرد: آقای میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو برای نفرات اول تا سوم كه در بازیهای آسیایی مدال می‌آورند از طرف خودش پاداش در نظر گرفته است. نفر اول یك میلیارد تومان، نفر دوم 500 میلیون تومان و نفر سوم 250 میلیون تومان و معادل آن به مربی از طرف آقای میراسماعیلی داده خواهد شد.

بهاروند افزود: بعد از اینكه مشكل آقای میر‌اسماعیلی برطرف شد به سرعت كادر فنی تشكیل شد و اردوها برگزار شد، مربی‌ها مشخص شدند و تا چند روز آینده ابلاغ سرمربی‌ها به آنها داده می‌شود.

بهاروند در آخر اضافه كرد: اواخر آبان مسابقات آسیایی جوانان و نوجوانان برگزار خواهد شد كه تیم ما به صورت كامل بعد از 4 سال دوری به این رقابت‌ها اعزام می‌شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان