باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

سلیمی: چیزی از ارزش‌های ناهید كیانی كم نشده است

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو گفت: باخت در مسابقات گرند‌پری پاریس چیزی از ارزش‌های ناهید كیانی كم نكرده است.

1402/06/12
15:25

لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش ضمن اظهار رضایت از عملكرد نونهالان و نوجوانان تكواندوكار بیان كرد: نباید از لحاظ روحی و روانی به این بچه‌ها فشار آوریم، آنها باید از این مسابقات لذت ببرند، شادی كنند و تجربه كسب كنند و با كشورهای دنیا ارتباط برقرار كنند و برای حضور در میدان‌های بزرگ آماده شوند.

سلیمی در مورد باخت زودهنگام ناهید كیانی در مسابقات گرند‌‌پری پاریس گفت: چیزی از ارزش‌های ناهید كیانی با باخت در این مسابقات كم نمی‌شود و كیانی رنكینگ خود را از دست نداده و با توجه به اینكه بیشترین امتیازها را امسال كسب كرده جایگاه خود را دارد و بالای 90 درصد سهمیه المپیك را خواهد گرفت.

وی ادامه داد: نگه داشتن یك ورزشكار در اوج كار بسیار سختی است، ما باید كیانی را حفظ كنیم تا بتواند مسابقات آسیایی هانگژو و گرند‌پری‌های بعدی را با موفقیت بگذراند.

سلیمی در مورد مبینا نعمت‌زاده كه عملكرد بسیار خوبی در مسابقات گرندپری پاریس داشت، گفت: نعمت‌زاده امتیازهای بیشتری لازم دارد تا بتواند از طریق رنكینگ سهمیه المپیك را بگیرد اگر هم این اتفاق برای او نیفتد سعی می‌كنیم از طریق كسب سهمیه قاره‌ای بتواند در المپیك شركت كند و ما دو نماینده در المپیك داشته باشیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در مورد بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: 8 نفر در اردو تمرین می‌كنند و خانم‌ها كیانی و نعمت‌زاده هم به آنها اضافه خواهند شد و بیست و هشتم شهریور به این مسابقات اعزام می‌شوند و مسابقات تكواندو اول مهر برگزار خواهد شد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان