باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

تشریح برنامه‌های ورزش بانوان در هفته دولت

رئیس گروه سیاست‌گذاری توسعه ورزش بانوان از اقدامات معاونت ورزش بانوان در هفته دولت گفت.

1402/06/05
13:25

مژده متین رئیس گروه سیاستگذاری توسعه ورزش بانوان در گفت‌و‌گو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: امروز در وزارت كشور مراسم حكمرانی تعالی حجاب و عفاف با حضور تمام دستگاههای اجرایی برگزار می‌شود كه در این مراسم تمام نواب رئیس وزارت ورزش حضور دارند و مسئولین استانی ورزش بانوان به صورت مجازی از 8 صبح تا 6 بعد از ظهر در این رویداد شركت می‌كنند.

وی افزود: همچنین غرفه وزارت ورزش با حضور 6 فدراسیون به همراه تجهیزات فدراسیونها باحضور كارشناسان برای بیان توانمندی و الگو و تجربه‌ها در وزارت كشور دایر می‌باشد.

متین ادامه داد: در نمایشگاه بین المللی مراسم افتتاح نمایشگاه روایت خدمت وعده و وفا در حال برگزاری است كه در آن گزارش عملكرد دوساله معاونت بانوان وزارت ورزش در معرض عموم قرار خواهد گرفت.

وی اضافه كرد: در این نمایشگاه غرفه وزارت ورزش كه با همكاری تمام واحدهای ذی‌ربط وزارت ورزش در معرض نمایش است، گزارشی از افتخار آفرین ی و مدال آوری ورزشكاران و قهرمانان كشور و همچنین گزارشی از ارتقاء ورزش بانوان در رویدادهای بین المللی ارائه داده خواهد شد و از قهرمانان و مدال آوران المپیك در این نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

رئیس گروه سیاست گذاری توسعه وزارت ورزش بانوان ادامه داد: مراسم هجدهمین جشنواره شهید رجایی كه به مناسبت گرامی‌داشت هفته دولت و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت در سالن اجلاس به مدت 30روز برگزار می‌شود كه خانم كاظمی‌پور معاون وزیر در این مراسم به همراه چند تن از نواب رئیس حضور خواهند داشت.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیوی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان