باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

شاهمحمدیان خبر داد؛ اعزام دو ملی پوش مچ انداز برای اولین بار به بازی‌های رزمی جهان

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: برای اولین بار 2 ملی پوش مچ انداز به سومین دوره بازی‌های رزمی جهان كه از 28 مهر تا 8 آبان در ریاض برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

1402/05/18
12:49

نسرین شاهمحمدیان نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در گفت‌و‌گو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: حدود دو سال اخیر سه دوره مسابقات آسیایی و سال گذشته مسابقات جهانی تركیه را داشتیم كه ملی‌پوشان مچ‌انداز در این مسابقات شركت كرده بودند.

وی ادامه داد: حسب شركت تیم ملی مچ‌اندازی بانوان ایران در مسابقات جهانی سال گذشته در تركیه كه بانوان ما در دو دست شركت كرده بودند دو نفر از بانوان ما از طرف فدراسیون جهانی برای اعزام به سومین دوره‌های بازی‌های رزمی جهان كه از 28 مهر تا 8 آبان در ریاض برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

شاهمحمدیان تصریح كرد: با توجه به اینكه معیار فدراسیون جهانی عملكرد ورزشكاران در هر دو دست بود این اولین بار است كه در رشته مچ اندازی سونیا امیر شقاقی و شراره نظری توانستند به این بازی‌ها وارد شده و این سهمیه را كسب كنند و امیدواریم با عملكرد خوب بهترین مدال‌ها را برای كشورمان به ارمغان بیاورند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ادامه داد: در شهریور ماه مسابقات جهانی آلماتی در قزاقستان را خواهیم داشت كه این مسابقات از 2 تا دوازدهم شهریور ماه برگزار می‌شود. ما 8 نفر مچ انداز عادی و 5 نفر از معلولین و 4 نفر از بخش داوران را به این مسابقات اعزام خواهیم كرد كه البته قبل از این رقابت‌ها، مسابقات كشوری و دو دوره اردو را برای ملی‌پوشان خواهیم داشت.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان