باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

طالبی: از لحاظ فنی از عملكرد تیم تفنگ در یونیورسیاد راضی هستیم

سرمربی تیم ملی تیراندازی گفت: در یونیورسیاد به هدفگذاری كه داشتیم رسیدیم و از لحاظ فنی از تیم تفنگ راضی هستیم.

1402/05/15
12:34

مریم طالبی سرمربی تیم ملی تیراندازی در گفت‌و‌گو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: توقعی كه از تیم تفنگ هست بسیار قابل احترام است ولی از لحاظ فنی در یونورسیاد به هدفگذاری كه داشتیم رسیدیم. هدف ما از شركت در این مسابقات این بود كه بچه ها عملكرد فنی خود را با درصد قابل توجهی نسبت به مسابقات قبلی بهبود بخشند تا در مسابقات كسب سهمیه از آمادگی لازم برخوردار باشیم.

وی افزود: نسبت به مسابقات باكو سال گذشته خیلی بهتر بودیم و در هر رشته یك فینالیست داشتیم به جز رشته سه وضعیت. ركورد میكس برون مرزی كشور در این مسابقات زده شد و در بادی آقایان اقای مهیار صداقت و در بادی خانمها خانم چهل امیرانی به فینال رسیدند.

طالبی درمورد كسب سهمیه در مسابقات جهانی پیش‌رو در باكو گفت: كسب سهمیه در مسابقات قهرمانی جهانی باكو از لحاظ فنی، روند آماده سازی تیم و امكانات فدراسیون خیلی توقع غیر واقع بینانه ای است.

سرمربی تیم ملی تیراندازی در مورد بازیهای آسیایی اظهار كرد: در بازیهای آسیایی نیم نگاهی به كسب مدال داریم و بیشترین امید برای كسب مدال به رشته‌های تیمی است و كار بچه ها بسیار سخت است و باید سطح كیفی بهتری از خود به نمایش بگذارند.

طالبی ضمن گله‌مندی از كمبود امكانات و فشنگ ادامه داد: اوضاع از بابت امكانات و فشنگ بسیار بحرانی است و برای مسابقات و تمرینها ما با كمبود فشنگ مواجه هستیم و كشورهایی كه برگزاركننده مسابقات هستند نیز هیچ امكاناتی در اختیار تیمها قرار نمی‌دهند و ما با این موضوع سالهاست كه مواجهیم.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان