باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

بهزادی: نخستین مرحله مسابقات لیگ دو و میدانی بانوان در دوازدهم و سیزدهم مرداد برگزار می‌شود

نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی از برگزاری نخستین مرحله مسابقات لیگ باشگاه‌های كشور در روزهای پنجشنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم مرداد با حضور سه تیم باشگاهی خبر داد.

1402/05/09
11:16

پریسا بهزادی نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی در گفت‌و‌گو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: نخستین مرحله لیگ باشگاه‌های كشور در روزهای پنجشنبه و جمعه دوازدهم و سیزدهم مرداد در تهران با حضور سه تیم باشگاهی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نسبت به سال‌های قبل دو تیم باشگاهی كمتر شده است كه شاید این تیم‌ها برای مسابقات جوانان و نوجوانان اضافه شوند، البته با توجه به اینكه هر تیم می‌تواند با 25 ورزشكار شركت كند نفرات خوب جایگزین شده‌اند.

بهزادی گفت: با توجه به اینكه مسابقات به صورت باشگاهی و امتیازی هست ورزشكاران جامانده نمی‌توانند به صورت آزاد در این مسابقات شركت كنند.

نایب رئیس بانوان فدراسیون دو و میدانی افزود: امسال چون رقابت‌ها باشگاهی و امتیازی هست و انگیزه و رقابت بین دختران بسیار بالاست در هر مسابقه جابجایی ركورد خواهیم داشت. همچنین كه از شروع سال نیز در مسابقات متعدد قهرمانی كشور، بین المللی، تورنومنت‌ها واخیرا مسابقات قهرمانی آسیا در تایلند نیز دو ركورد خوب توسط خانم فصیحی و اسماعیل نژاد جا‌به‌جا شد و برای كشورمان مقام آوری كردند.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان