باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

سلیمی: ناهید كیانی در تمام رویدادها و اعزام‌ها حضور خواهد داشت

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو گفت:در تمام رویدادها و اعزام‌ها ناهید كیانی حضور خواهد داشت تا رنكینگ جهانی خود را بالا ببرد و سهمیه المپیك را كسب كند.

1402/05/04
14:20

لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی شبكه رادیویی ورزش بیان كرد: مسابقات جهانی دانشجویان از 8 مرداد د‌ر كشور چین آغاز خواهد شد و 8 نفر برای شركت در این مسابقات اعزام خواهند شد. این مسابقات از سطح بالایی برخوردار است و تمام قهرمانان المپیك در این مسابقات حضور دارند و ورزشكاران ما با نتیجه‌ای كه در این مسابقات می‌گیرند، می‌توانند حضور خود را برای بازی‌های آسیایی چین تثبیت كنند و در كل تمام رقابت‌ها حكم انتخابی دارند كه بچه‌ها می‌توانند برای رویدادهای پیش رو حضور خود را تثبیت كنند.

وی ادامه داد: بچه‌هایی كه همیشه در اردو هستند و حضور خود را در تیم ملی قطعی می‌دانند انگیزه آنها بسیار كم می‌شود ولی چند وقتی كه نباشند قدر جایگاه خود را می‌دانند. نسترن ولی زاده به دلیل نتایج ضعیف از اردو كنار گذاشته شده است ولی به طور كامل از تیم ملی كنار نرفته است و در جایگاه‌های درست از وی استفاده خواهیم كرد.

نایب رئیس بانوان فدراسیون تكواندو گفت :قبل از بازی‌های آسیایی بازی‌های گرند پری پاریس را خواهیم داشت كه ناهید كیانی و نعمت‌زاده به این بازی‌ها اعزام می‌شوند .ناهید كیانی در تمام رویدادها و اعزام‌ها حضور خواهد داشت تا رنكینگ جهانی خود را بالا ببرد و سهمیه المپیك را كسب كند.

سلیمی در مورد بازی‌های نونهالان و نوجوانان اظهار كرد: نونهالان بعد از سه دوره انتخابی در اردو حضور دارند و مسابقات نونهالان جهان 4 شهریور در بوسنی هرزگوین و یك هفته بعد بازی‌های نونهالان آسیایی در بیروت لبنان برگزار می‌شود كه دو تیم مجزا و كادر فنی مجزا برای این بازی‌ها اعزام خواهد شد.نوجوانان نیز فقط بازی‌های آسیایی در بیروت لبنان را دارند كه از فردا اردوی آنها نیز آغاز می‌شود.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان