باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری: در بخش پیست بانوان توانایی كسب عنوان وجود ندارد

هاشم كندی گفت: در بازیهای آسیایی در بخش پیست بانوان نماینده نداریم زیرا توانایی كسب عنوان را ندارند.

1402/04/21
10:59

رسول هاشم كندی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش بیان كرد: نایب رئیس بانوان به زودی معرفی خواهد شد و ما منتظر هستیم كارهای مربوط به انتقال و ماموریت خانم موسوی كه از نیروهای كمیته المپیك هستند، انجام شود و به عنوان نائب رئیس بانوان كارهای مربوط به بانوان را انجام دهند.

رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ادامه داد: در بازی‌های آسیایی ما خانم‌ها پرتو آذر و دهقان در بخش جاده در رشته استقامت را به عنوان نماینده دارم، اما در بخش پیست، بانوان ما توانایی كسب عنوان را ندارند و ما نماینده نداریم.

وی درباره ارتقای سطح دوچرخه سواری اظهار كرد: ارتقای سطح دوچرخه سواری به دلایلی بستگی دارد و تك بعدی نیست. اول افزایش تعداد مسابقاتی هست كه باید ورزشكاران در آن شركت كنند كه در این موضوع باشگاه‌ها هم سهیم هستند ولی متاسفانه همه بار بر عهده فدراسیون است كه در هیچ جای دنیا به این شكل نیست. مورد بعدی تجهیزات است چون رشته دوچرخه سواری رشته تجهیزات محور هست ما به تجهیزات متفاوت و مربی متفاوت احتیاج داریم كه امیدواریم دید ویژه‌ای به دوچرخه سواری از طرف كمیته المپیك و وزارت ورزش داشته باشیم تا این سیر نزولی دوچرخه سواری ما بهبود پیدا كند.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از رادیو ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان