باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون اعلام كرد؛ برگزاری مسابقات قهرمانی آسیای میانه از 9 مرداد در تاجیكستان

مددی گفت: در مسابقات قهرمانی آسیای میانه در مردادماه در كشور تاجیكستان سرداور هستم.

1402/04/14
12:12

فریبا مددی نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش گفت: با توجه به روند رو به رشد بازیكنان در بدمینتون و رضایت كامل كارشناسان كمیته المپیك امیدواریم مسئولین وزارت ورزش و كمیته المپیك زودتر تصمیم بگیرند تا بتوانیم یك سهمیه دختر و یك سهمیه پسر برای اعزام به بازی‌های آسیایی هانگژو داشته باشیم.

مددی ادامه داد: مسابقات قهرمانی آسیای میانه در كشور تاجیكستان از 9 مرداد تا 14 مرداد برگزار خواهد شد و ما در دو رده زیر 15 سال و زیر 17 سال و از هر رده دو نفر اعزام خواهیم داشت و به این منظور اردوی بچه‌ها از 10 تیر ماه آغاز شده و تا 15 تیر ماه در استان البرز ادامه خواهد داشت.

وی اضافه كرد: بنده به عنوان سرداور مسابقات قهرمانی آسیای میانه انتخاب شدم و بعد از آن نیز در شهریور ماه به عنوان سرداور مسابقات بین‌المللی در هند خواهم بود.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بدمینتون اظهار كرد: همزمان با مسابقات آسیایی میانه كلاس ارتقاء داوری برای داوران كشورهای آسیایی میانه برگزار خواهد شد و كسانی كه این كلاس‌ها را با موفقیت طی كنند جهت دوره ارتقای اصلی داوران آسیا دعوت خواهند شد و از كشور ما یك نفر خانم و یك نفر آقا در این كلاسها شركت خواهند كرد.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 از شبكه رادیویی ورزش موج اف ام ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان خواهد شد.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان