باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

خورشیدی خبر داد؛ برگزاری اردوی كوراش بانوان در كمپ بین المللی قرقیزستان

سرمربی تیم كوراش بانوان گفت: اردوی تیم كوراش بانوان در دهم تیر در كمپ بین المللی قرقیزستان برگزار می‌شود.

1402/04/04
12:02

محبوبه خورشیدی سرمربی تیم كوراش بانوان در گفت‌وگو با برنامه بانوی ایرانی رادیو ورزش مطرح كرد: با توجه به بازی‌های آسیایی و همچنین بازی‌های جوانان آسیا و مسابقات‌ جهانی و بازی‌های داخل سالن كه اهمیت زیادی دارند، برنامه اردوی تیم كوراش در دهم تیر در كمپ بین المللی قرقیزستان برگزار می‌شود و تیم ما در 16 روز حضور خود با كوراش‌كارهای كشورهای دیگر تمرین خواهد كرد.

خورشیدی در‌مورد اردوی برگزار شده در شاهرود كه چهارم تیر به پایان رسید، گفت: اردو از 24 خرداد آغاز شد و 4 تیر در شاهرود به پایان رسید. اردو با وجود اینكه ما زیر نظر فدراسیون ووشو هستیم با همكاری هیئت جودو برگزار شد و سالن و امكانات در اختیار ما قرار گرفت، زیرا امكاناتی كه ما لازم داریم همان امكانات جودو هست.

وی افزود: 12 نفر به اردو دعوت شدند كه 4 نفر برای اعزام به بازی‌های آسیایی هستند و بقیه به عنوان حریف تمرینی كار می‌كنند.

خورشیدی درباره اینكه برگزاری اردوها در شهرستان‌ها بهتر است، اضافه كرد: در سالن جودو در آكادمی المپیك تهران برای دعوت محدودیت بسیاری وجود دارد، اما در شهرستان‌ها محدودیتی برای دعوت نداریم همچنین در شهرستان‌ها تنوع اردوها بیشتر است.

برنامه بانوی ایرانی از شنبه تا پنجشنبه ساعت 8 صبح از شبكه رادیویی ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان