باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

فرخنده: هاكی بانوان با تجربه كم نایب قهرمان مسابقات كشورهای اسلامی رسید

باشگاه بانوان امروز(1بهمن) به نایب قهرمانی تیم بانوان در مسابقات هاكی كشورهای اسلامی پرداخت.

1401/11/01
18:11

گلناز فرخنده نایب رئیس انجمن هاكی در گفتگو با برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش اظهار كرد: نایب قهرمانی بانوان در مسابقات هاكی كشورهای اسلامی را تبریك می‌گویم، تیم ایران با توجه به اینكه تازه شكل گرفته است در بازی فینال برابر تاتارستان كه سالهاست در این رشته فعال است مقتدرانه بازی كرد و با یك امتیاز اختلاف بازی را واگذار كردند و دوم شدند.

فرخنده بیان كرد: به آینده هاكی روی یخ امیدوار هستیم، بانوان ما با حمایت‌ها و آماده كردن زیرساخت‌ها می‌توانند در مسابقات تایلند بدرخشند و مدال خوش‌رنگ بگیرند.

وی افزود: به صورت حرفه‌ای حدود 26 بانوان در این رشته كار می‌كنند. رقابت‌های آسیایی اردیبهشت 1402 در تایلند است كه انتخابی تیم ملی برگزار خواهیم كرد.

نایب رئیس انجمن هاكی تصریح كرد: رایزنی شده است تا كمپی در روسیه قبل از مسابقات داشته باشیم. امیدواریم بازی های دوستانه‌ای را تدارك دهیم تا تیم هاكی بانوان قدرتمند در مسابقات ظاهر شود.

فرخنده در خصوص استعدادیابی در این رشته گفت: تنها در دو استان این رشته فعال است، تیم هاكی نونهالان نیز داریم كه بعدها به تیم جوانان و بزرگسالان می‌رسند. در اردوی تیم ملی هركس عملكرد بهتری داشته باشد انتخاب می‌شود.

باشگاه بانوان هر روز ساعت 11:30 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان