باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

كوهی مطرح كرد؛ بسكتبال سه نفره بانوان نیازمند حامیان مالی است

باشگاه بانوان امروز(14شهریور) با كوهی دبیر اجرایی بسكتبال سه نفره بانوان گفتگو كرد.

1401/06/14
14:14

صنم كوهی دبیر اجرایی بسكتبال سه نفره بانوان در گفتگو با برنامه باشگاه بانوان رادیو ورزش اظهار كرد: آخرین رویدادی كه شركت كردیم مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی بود كه متاسفانه با دو باختی كه داشتیم به دور بعد صعود نكردیم.

وی افزود: دختران ما خوب ظاهر شدند، اما از نظر فیزیك و قد و تركیب بدنی با رقبا خیلی متفاوت بودند. در دو بازی باختند كه با بدشانسی یك بازی را در وقت اضافه و دیگری را در ثانیه‌های آخر باختند. امیدواریم زیرساخت‌ها مناسب شوند و عملكرد بهتری داشته باشیم.

كوهی در خصوص آنالیز رقبا تصریح كرد: تركمنستان را می‌شناختیم، اما در مورد سنگال و زامبیا شناختی نداشتیم. اطلاعات و فیلمی در مورد بازی‌های این دو كشور در سایت موجود نبود و نتوانستیم آنالیز كنیم.

دبیر اجرایی بسكتبال سه نفره بانوان بیان كرد: ما به دنبال برنامه ریزی هدفمند هستیم كه رشد كنیم و نیاز به هم افزایی داریم. در مورد حامیان مالی باید از شما رسانه‌ها كمك بخواهیم تا دیده و شنیده شویم. فرهنگ سازی برای حضور حامیان مالی به رشد ما كمك می‌كند. در مهر ماه مسابقات بسكتبال زیر 17 سال قهرمانی آسیا را داریم.

وی درباره آمادگی تیم بسكتبال زیر17 سال گفت: اردوها به زودی به صورت مستمر شروع می‌شود. این رده سنی اولین حضورشان است كه باید برای مسابقات آماده كنیم. اگر حامی مالی داشته باشیم می‌توانیم با كشورهای همسایه مسابقات دوستانه داشته باشیم. ازبكستان در رده زیر 17 سال رنكینگ خوبی دارد. ما در رده زیر 17 سال چون اولین حضورمان است رنكینگ آسیا را نداریم .

برنامه باشگاه بانوان شنبه تا پنج شنبه ساعت 11:30 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.


انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان