باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

كاظمی‌پور: دختران ما در عرصه قهرمانی حرف‌های زیادی خواهند داشت

در برنامه باشگاه بانوان كاظمی‌پور، معاون محترم توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در گفتگو با گزارشگر اعزامی رادیو ورزش در قونیه به تشریح عملكرد بانوان پرداخت.

1401/05/20
13:00

به گزارش رادیو ورزش؛ كاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در خصوص عملكرد بانوان در مسابقات همبستگی كشورهای اسلامی اظهار كرد: تشكر ویژه می‌كنم از دوستان كادر فنی و مسئولین فدراسیون‌ها كه برای حضور پررنگ دختران در این مسابقات تلاش كردند. آنچه مسلم است تمام بانوان شركت كننده در سطحی بالاتر از دوره‌های قبل حضور پیدا كردند. دختران ما ثابت كردند اگر به آنها پرداخته شود، فضا و ظرفیت های آنها دیده شود، در عرصه قهرمانی حرف‌های زیادی خواهند داشت.

وی گفت: هر چهار دختر تكواندوكار مدال آورند. تیم والیبال بسیار خوب تلاش كرد، دختران ما در تنیس روی میز به فینال راه پیدا كردند. امیدواریم در جدول مدال ها هم سهم مدال‌آوری بانوان ثابت كند پرداختن به قهرمانی بانوان موثر است.

كاظمی پور تصریح كرد: در بحث آموزش و ارتقا سطح فنی ورزش بانوان كه دولت سیزدهم به دنبال آن است موفقیت های بیشتر ورزش بانوان را ببینیم . هم دختران ورزشكار و هم داورانی كه در سالن های مختلف هستند.

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: باید روند قهرمانی‌ها با برنامه‌های منطقی ادامه پیدا كند و در سطوح بالاتر درخشش بیشتر بانوان را در رقابت های بین المللی داشته باشیم.

كاظمی پور در مورد نقش رسانه های ورزشی در شنیده‌شدن و دیده شدن بانوان ورزشكار و رشد آنان بیان كرد: یكی از سكوهای ارتباطی بین میدان ورزش و دانش ورزش، رسانه است. وقتی رخدادهای ورزشی از طریق رسانه به خرد جمعی اضافه می‌‌كند، می‌تواند به هم‌افزایی بیشتر در سطح دانش ورزشی و فرهنگ جامعه موثر باشد . به ارتقا سطح سلامت جامعه و قهرمانی بیشتر كمك می‌كند. همچنین میدانی برای استعدادیابی و نخبه‌پروری می‌شود. همكاری‌های مشترك را می‌خواهیم علاوه بر كانال رادیو ورزش در بخش سیما نیز مدون كنیم.

باشگاه بانوان شنبه تا چهارشنبه ساعت 11:30 تقدیم شنوندگان رادیو ورزش می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان