باشگاه بانوان شنبه تا پنجشنبه از ساعت 11:30 الی 12 به مدت 30 دقیقه

رادیو ورزش

باشگاه بانوان

سرپرست فدراسیون كبدی خبر داد: میزبانی ایران از مسابقات آسیایی كبدی مردان

روحبخش سرپرست فدراسیون كبدی در گفتگو با برنامه باشگاه بانوان از میزبانی ایران از مسابقات آسیایی كبدی مردان خبر داد.

1401/04/22
15:41

به گزارش رادیو ورزش؛ صغری روحبخش شیوایی سرپرست فدراسیون كبدی در خصوص مسابقات كبدی قهرمانی جوانان كشور گفت: 18تا21تیر به میزبانی هیئت كبدی تهران برگزار شد. تیم گلستان به عنوان قهرمانی دست یافت. تیم تهران نیز نایب قهرمان مسابقات شد. تیم‌های قزوین و خراسان رضوی نیز به صورت مشترك به مقام سوم مسابقات رسیدند.

روحبخش افزود: بعد بازی های آسیایی، جاكارتا و پیروزی تیم كبدی، علاقمندان به این رشته ورزشی در سراسر كشور رو به افزایش است. ورزشكارانی كه دعوت به تیم ملی شدند و در اردوها شركت كردند. پس از بازگشت به استان ها، تكنیك هایی كه در اردوها آموختند به هم تیمی هایشان یاد دادند. همین موضوع باعث بالارفتن سطح مسابقات شد.

سرپرست فدراسیون كبدی تصریح كرد: در وقفه طولانی كرونا دوره جوانان دوره قبل برگزار نشد و فاصله زیاد شده بود ولی این مسابقات خیلی خوب برگزار شد. هیئت كبدی تهران و شهرستان رودهن میزبانی خوبی داشتند. مسابقات میدانی است كه تمرین ها و تلاش ها را به عرضه ظهور می رساند.

روحبخش در پایان گفت: فدراسیون كبدی درخواست میزبانی مسابقات آسیایی در بخش مردان و بانوان را داد كه در بخش مردان میزبان خواهیم بود و بخش بانوان پذیرفته نشد و آذر در مالزی برگزار می شود.

باشگاه بانوان شنبه تا پنج شنبه ساعت 11:30 از رادیو ورزش موج FM ردیف 92 مگاهرتز تقدیم شنوندگان می‌شود.

انتهای پیام/

دسترسی سریع
باشگاه بانوان